تاریخ انتشار Bayonetta 3

تاریخ انتشار Bayonetta 3 اواخر سال ۲۰۲۲ است

توسط محسن شجاعی در ۲ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۱۷

بر اساس اطلاعاتی که روی سابت نینتندو ژاپن به چشم می‌خورد تاریخ انتشار Bayonetta 3 بازه سپتامبر تا نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی است. انتظار می‌رود در صورت صحت داشتن این اطلاعات بزودی رسما این خبر اعلام شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نزدیک به چهار سال از رونمایی از نسخه سوم مجموعه بایونتا می‌گذرد و در تمام این مدت استودیو پلاتینیوم گیمز و نینتندو مصرانه به طرفداران اعلام می‌کردند روند توسعه بازی به خوبی و مطابق برنامه در حال پیشروی است و این بازی لغو نشده‌است. از سوی دیگر اما رویکرد محافظه کارانه ناشر و سازنده در قبال انتشار اطلاعات و نمایش‌های جدید از بازی، نشانه‌های مثبتی را به طرفداران منتقل نمی‌کرد و همین موضوع باعث نگرانی و ناامیدی بسیاری از مخاطبان مجموعه شده‌است. چندی پیش سازندگان به صورت ضمنی اعلام کردند در آینده‌ای نه چندان دور شاهد نمایش تازه‌ای از بازی خواهیم بود ولی تاریخ دقیقی را مشخص نکردند.

امروز و بالاخره پس از مدت‌‌ها، اطلاعات مهم و کلیدی از بازی در سطح اینترنت پخش شد. وبسایت رسمی نینتندو ژاپن حدود تاریخ انتشار Bayonetta 3 را مشخص کرد. این وبسایت تقویم روز شمار بازی‌های آینده نینتندو سوییچ را لیست کرده‌است و بازی بایونتا ۳ را در بازه سال ۲۰۲۲ میلادی قرار داده‌است، به طور دقیق‌تر بازه سپتامبر تا نوامبر را اعلام کرده‌است. دقایقی قبل و در جریان قسمت جدید رویداد نینتندو دایرکت، این زمان به صورت رسمی تایید شد تا بالاخره انتظار ۴ ساله مخاطبان به انتظار برسد و ضمن تماشای تریلر گیم‌پلی جدید بازی، از تاریخ عرضه بازی نیز مطلع شوند.

شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی را از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: