تریلر جدید Dying Light 2

تریلر جدید Dying Light 2 هشتم مهر منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۰

مطابق اطلاعیه جدید استودیو تک لند تریلر جدید Dying Light 2 با تمرکز روی جهان وسیع بازی روز پنجشنبه هشتم مهر ماه سال ۲۱:۳۰ به وقت تهران و در جریان قسمت جدید رویداد Dying 2 Know منتشر می‌شود. به طرو کلی تمرکز این قسمت روی جهان بازی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مدتی پیش محصول جدید استودیو تک لند، بازی Dying Light 2 برای چندمین بار با تاخیر مواجه شد و تاریخ انتشار بازی از دسامبر سال میلادی جاری به فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی موکول شد. سازندگان قصد دارند از این زمان اضافی برای برآورده ساختن توقع طرفداران و ویرایش‌های نهایی را روی بازی اعمال کنند. تیم سازنده به هواداران وعده داد با نزدیک شدن زمان عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را در اختیار طرفداران بگذارد و در همین راستا اواخر هفته جاری، قسمت جدید رویداد Dying 2 Know برگزار می‌شود. در این رویداد اطلاعات و جزئیات بیشتری از جهان وسیع بازی منتشر می‌شود.

این رویداد روز پنجشنبه هشتم مهر (سی‌ام سپتامبر) ماه ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌شود و تریلر جدید Dying Light 2 سازندگان مخاطبان را بیشتر با شهر و محیط بازی بیشتر آشنا می‌کنند، شخصیت‌های جدید بازی به مخاطبان معرفی می‌شوند و یک چهره آشنا رونمایی می‌شود. مشخص نیست منظور از چهره آشنا، بازیگری است که در بازی ایفا نقش می‌کند یا یکی از شخصیت‌های حاضر در نسخه اول بازی.

Dying Light 2 پانزدهم بهمن ماه سال جاری (چهارم فوریه ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌‎های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: