جهان بازی Alan Wake

جهان بازی Alan Wake Remastered با سایر بازی‌های رمدی مشترک است

توسط محسن شجاعی در ۱ مهر ۱۴۰۰ , ۰۳:۰۴

به گفته سران استودیو رمدی آن‌ها قد دارند با اعمال تغییرات جزئی در ریمستر آلن ویک به نحوی ارتباط جهان بازی Alan Wake Remastered با سایر بازی‌های قدیمی استودیو و حتی پروژه‌های آینده رمدی را تایید کنند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

تقریبا از ابتدای نسل هشتم کنسول‌های بازی و با بازی Quantum Break نشان داد که در حال خلق و توسعه یک جهان مشترک و مرتبط در بازی‌های خود است و به کمک‌ شیوه‌های گوناگون یکی بودن جهان بازی‌ها ساحته شده توسط این استودیو تایید می‌شود. با بازی Control ای ارتباط بی‌پرده‌تر و صریح‌تر از قبل به مخاطبان معرفی شد و به رویدادهای بازی آلن ویک و شخصیت آلن در بازی کنترل بارها اشاره شده بود. ظاهرا کنترل اولین گام بزرگ رمدی برای توسعه و پردازش این جهان مشترک بوده‌است و در پروژه‌های بعدی شواهد بیشتری در بازی گنجانده شود.

مدیر بخش روابط عمومی استودیو رمدی، آقای توماس پوها (Thomas Puha) اخیرا با وبسایت Axios انچام داده و در آن درباره محصول جدید استودیو صحبت کرده‌است. به گفته آقای پوها هر چند تقریبا تمام محتوای ریمستر آلن ویک با نسخه اصلی بازی یکسان است اما، اشارات و ارجاعاتی از یکی بودن جهان بازی Alan Wake Remastered با دیگر محصولات رمدی در بازی وجود دارد و مخاطبان باید با دقت و نکته بینی محیط اطراف خود را جست و جو کنند.

ریمستر آلن ویک ۱۴ام مهر ماه سال جاری (پنجم اکتبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: