خالق مجموعه Halo

خالق مجموعه Halo خبر از اعلام تصمیم سرنوشت ساز خود طی هفته آتی داد

توسط محسن شجاعی در ۱ مهر ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۹

آقای مارکوس لت. (Marcus Lehto)، خالق مجموعه Halo در اکانت توئیتر خود اعلام کرد تصمیم سرنوشت سازی برای آینده فعالیت خود در صنعت گیم اتخاذ کرده و طی هفته آتی آن را اعلام می‌کند. این تصمیم سبب می‌شود طرفداران وی به دو گروه موافق و مخالف تقسیم بندی شوند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای مارکوس لتو که از او به عنوان یکی از خالقین مجموعه تحسین شده و محبوب هیلو یاد می‌شود، در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد تصمیم بزرگ و مهم و جنجالی درباره آینده شغلی و فعالیت‌های آتی خود در صنعت گیم گرفته و این تصمیم را طی چند روز آینده عمومی می‌کند. به گفته وی این تصمیم سبب می‌شود جامعه طرفداران وی به دو گروه موافق و مخالف تقسیم بندی شوند و برخی وی و تصمیمش را حمایت کنند و برخی دیگر او را محکوم کنند.

آقای لتو بیش از یک دهه در استودیو بانجی فعالیت می‌کند و در همان دوران توانست لقب خالق مجموعه Halo را کسب کند. وی پس از ترک بانجی کارگردانی عنوانی به اسم Disintegration را بر عهده داشت که از حیث اتمسفر و طراحی شباهت‌های بسیاری به مجموعه هیلو داشت. این بازی نقدهای متوسطی را از منتقدان دریافت کرد و مخاطبان نیز ابدا استقبال خوبی از بازی نداشتند و در نهایت سرورهای بازی مدتی پس از عرضه خاموش شدند.

مشخص نیست پروژه جدید آقای لتو دقیقا در چه سبک و محیطی قرار دارد ولی با در نظر گرفتن علاقه و تجربه وی به خلق بازی‌های علمی تحیلی شوتر، دور از ذهن نیست بازی جدید ایشان نیز در همین فضا باشد. در هر صورت تماشای مسیر جدید وی و مواجه به جالش‌های ناشی از تصمیم جدید خالی از لطف نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: