آپدیت نسل نهمی Death Stranding: Director’s Cut

آپدیت نسل نهمی Death Stranding: Director’s Cut پنج دلار هزینه دارد

توسط محسن شجاعی در ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۹

مانند سایر بازی‌های پلی استیشن آپدیت نسل نهمی Death Stranding: Director’s Cut نیز رایگان نیست و مخاطبان PS4 برای ارتقا به نسخه پلی استیش ۵ باید پنج پوند هزینه اضافی پرداخت کنند. ظاهرا این نحوه سیاست گذاری سونی در نسل نهم خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اکانت پلی استیشن بریتانیا در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد خریداران نسخه پلی استیشن ۴ نسخه Director’s Cut بازی Death Stranding در صورتی که بخواهند بازی خود را به نسحه پلی استیشن ۵ بازی تبدیل کنند، می‌بایست ۵ دلار هزینه اضافی پرداخت کنند. این اطلاعیه در فاصله دو روز مانده به عرضه بازی در تاریه دوم مهر ماه (۲۴ام سپتامبر) منتشر شده‌است.

با توجه به گفته‌های آقای کوجیما تفاوت‌های میان نسخه نسل نهمی و هشتمی بازی صرفا در بخش جلوه‌های بصری و گرافیکی است و از نطر محتوا نسخه‌های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ بازی، با یکدیگر تفاوتی ندارند. آپدیت نسل نهمی Death Stranding: Director’s Cut در مجموع کم‌تر از سایر بازی‌های فرست پارتی سونی هزینه برمی‌دارد. به گفته آقای جیم رایان، رئیس پلی استیشن تمامی بازی‌های میان نسلی سونی در نسل نهم قید ده دلاری برای ارتقا از نسخه نسل هشتمی به نسل نهمی را دارند.

به دنبال اعتراضات طرفداران مبنی بر رایگان نبودن آپدیت از نسخه PS4 به PS5 بازی Horizon Forbidden West، سونی از تصمیم خود عقب کشید اما، اعلام کرد این شرایط در بازی‌های God of War Ragnarok و Gran Turismo 7 حاکم نیست و طرفداران ملزم به پرداخت ده دلار مازاد برای تبدیل نسخه نسل هشتمی به نسل نهمی هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: