تهیه کننده Overwatch

تهیه کننده Overwatch بلیزارد را ترک کرد

توسط محسن شجاعی در ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۳۴

آقای چاکو سانی (Chacko Sonny)، تهیه کننده Overwatch به صورت رسمی از استودیو بلیزارد جدا شد. در حال حاضر تحقیقات گسترده‌ای در این استودیو مشغول انجام است که مربوط به رفتارهای ناهنجار در محل کار می‌شود. آقای سانی تا کنون مظان این اتهامات نبوده‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طی چند هفته اخیر استودیو Blizzard Entertainment در صدر اخبار و و حواشی دنیای گیم قرار داشته‌است. فارغ از پروژه‌های جدید استودیو، در حال حاضر شکایات مربوط به رفتارهای ناهنجار و تحقیر آمیز با کارمندان شرکت دلیل اصلی توجه غیر طبیعی چند وقت اخیر به اخبار مربوط به این استودیو است. علی رغم اینکه تحقیقات فعلا در مراحل اولیه خود قرار دارند و در حال حاضر هنوز هیچ از اعضا به صورت رسمی و نهایی تفهیم اتهام نشده‌اند اما، بسیاری از افراد نامدار و سران این استودیو بنا به دلایل (فعلا) نامشخص مشغول ترک این استودیو هستند و اکنون نوبت به یکی دیگر از ارکان استودیو رسیده‌است.

به گزارش وبسایت Bloomberg آقای چاکو سانی (Chacko Sonny)، تهیه کننده Overwatch به صورت رسمی از استودیو بلیزارد جدا شد. ایشان وظیفه تهیه دنباله بازی اورواچ را نیز بر عهده داشت. در حال حاضر مشخص نیست جدایی ایشان ارتباطی با تحقیقات در جال انجام دارد یا خیر. بلیزاد نیز از ارائه توضیحات تکمیلی خودداری کرد و صرفا ضمن دفاع از عملکرد رفتاری آقای سانی اعلام کرد ایشان فردی خوش برخورد و حرفه‌ای در محل کار بودند.

روند تخقیقات در بلیزارد به مراحل پیچیده‌ای رسیده و زین پس سازمان SEC پیگیر شکایات خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: