بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ

ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ در برزیل رده بندی شد

توسط محسن شجاعی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۰۸

موسسه مسئول رده بندی محصولات سینمایی و گیمینگ در برزیل اخیرا ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ را مورد بررسی قرار داده و رده بندی سنی آن را تعیین کرده تا بار دیگر شایعات عرضه این محصولا تحسین شده رمدی برای کنسول هبریدی نینتندو قوت گیرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بیش از یک دهه از عرضه بازی آلن ویک به صورت انحصاری برای کنسول Xbox 360 می‌گذرد و همچنان طرفداران زیادی از سراسر دنیا تقاضا عرضه نسخه دوم این بازی را دارند، بویژه اینکه پایان بندی بازی یک دنباله و توضیح اساسی را می‌طلبد. اکنون که رمدی مدتی است همکاری خود را با مایکروسافت قطع کرده و و با اپیک گیمز همکاری خود را آغاز کرده، مدتی است شاهد تغییر سیاست‌ها در این استودیو هستیم. چندی پیش سازندگان به نحوی به خواسته طرفداران بازی Alan Wake پاسخ گفتند؛ البته نه به آن صورتی که طرفداران انتظار داشتند. نسخه بهبود یافته و به اصطلاح ریمستر عنوان وحشت روان شناسانه رمدی برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت در کنار PC تایید شد.

در این بین تنها جای خالی ریمستر بازی Alan Wake برای نینتندو سوییچ حس می‌شد و رمدی نیز هیچگاه علت معرفی نشدن این بازی برای کنسول هیبریدی نینتندو را به درستی توضیح نداد. ممکن است دلیل آن این باشد که قرار است مخاطبان سوییچ نیز فرصت تجربه این بازی تحسین شده را پیدا کنند. موسسه‌ای در برزیل که وظیفه رده بندی سنی بازی‌ها را بر عهده دارد اخیرا نسخه سوییچ Alan Wake Remastered را رده بندی کرده‌است.

هر چند این بعه معنای تایید رسمی نیست اما، می‌توان گفت تا حد زیادی پورت آلن ویک را برای نینتندو سوئیچ را تایید می‌کند.
Alan Wake Remastered سیزدهم مهر ماه برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: