بازی جنگ ستارگان کوآنتیک دریم

شایعه: بازی جنگ ستارگان کوآنتیک دریم اکشن محورتر از بازی‌های سابق این استودیو است

توسط محسن شجاعی در ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۱:۵۴

به دنبال شایعات اخیر مبنی بر ساخته شدن یک بازی در جهان استار وارز توسط سازندگان Heavy Rain، اعلام شده بازی جنگ ستارگان کوآنتیک دریم از جنبه‌های مختلفی با بازی‌های سابق این استودیو تفاوت دارد و اکشن در بازی بسیار پررنگ‌تر از محصولات پیشین استودیو فرانسوی است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

امسال بالاخره پس از نزدیک به یک دهه قرارداد لوکاس فیلم با الکترونیک آرتز مبنی بر ساخت آی‌پی‌های جنگ ستارگان به ثورت انحصاری به پایان می‌رسد و دیزنی موفق شده با لوکاس فیلم به توافق برسد و این کمپانی راحت‌تر از EA مجوز ساخت بازی‌ها با محوریت جهان جنگ ستارگان را در اختیار استودیوهای بازی‌ سازی قرار می‌دهد. چندی پیش دیزنی و کوآنتیک دریم پس از پایان قراداد همکاری استودیو فرانسوی با سونی، با یکدیگر قرارداد همکاری طولانی مدت امضا کردند و برخی از اینسایدرها خبر از ساخته شدن یک بازی استار وارز توسط سازندگان Heavy Rain می‌دهند.

وبسایت Kotaku ضمن تایید بازی جنگ ستارگان کوآنتیک دریم اطلاعات و جزئیاتی درباره این پروژه نیز منتشر کرده‌است. به گزارش کوتاکو این بازی اکنون به مدت ۱۸ ماه است که در دست ساخت قرار دارد و از جنبه‌های مختلفی با پروژه‌های قبلی استودیو متفاوت است. به عنوان مثال این بازی بسیار اکشن محورتر از بازی‌هایی مانند Heavy Rain و  Detroit: Become Human است و ساختاری جهان باز دارد. ظاهرا المان‌های بخش چند نفره نیز در گیم‌پلی بازی نقش پررنگی ایفا می‌کنند.

کوتاکو همچنین مدعی است شعبه مونترال کوآنتیک دریم که اوایل سال میلادی جاری تاسیس شد، تیم اصلی سازنده این بازی است و شعبه پاریس نقش حمایتی را ایفا می‌کند زیرا در این بازی کات سین‌های سینمایی و روایت داستانی مانند سابق جزو ارکان بازی نیست و شعبه فرانسه در بخش‌های جدید چندان مجرب نیست.

علی رغم اینکه کوتاکو معمولا منبع موثقی برای انتشار اطلاعات غیر رسمی است اما، همچنان این اطلاعات جنبه شایعه دارند و نباید بیش از حد به آن‌ها اعتبار بخشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: