شرکت THQ Nordic بیست و هشت بازی جدید در دست ساخت دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۴۷

شرکت THQ Nordic که پس از ورشکستگی THQ توانست خق ساخت بسیاری از آی‌پی‌های محبوب آن را بدست آورد و مالکیت اکثر استودیوهای زیر مجموعه آن را تصاحب کرد. در کنفرانس دیجیتالی و انحصاری خود صمن معرفی پروژه‌های جدید اعلام کرد استودیوهای زیر مجموعه این شرکت مشغول ساحت ۲۸ بازی جدید هستند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اعلام ورشکستگی و کناره‌گیری کمپانی محبوب و بزرگ THQ از ضنعت گیم و به حراج رسیدن آی‌پی‌ها و دارایی‌های شرکت، این فرصت برای برخی از بنیان گذاران فراهم شد تا بار دیگر در قالب THQ Nordic به دور رقابت با کمپانی‌های بزرگ بازگردند و از آن زمان تا به امروز با ساخت عناوینی همچون DarkSiders 3 و ریمستر نسخه آغازین مجموعه، بار دیگر نام خود را در میان مخاطبان صنعت گیم مطرح کردند. روز گذشته این کمپانی رویداد دیجیتالی و انحصاری خود را برگزار کرد و در آن شش بازی از مجموع بازی‌ها و پروژه‌های جدید خود را رونمایی کرد. عناوینی از فرنچایزهای  Destroy All Humans ،Elex ،Outcast و باب اسفنجی در این رویداد حضور داشتند. به گزارش موسسه Embracer Group سخنگوی شرکت در کنفرانس این رویداد اعلام کرده آن‌ها اکنون مشغول ساخت ۳۴ بازی جدید هستند.

با توجه به اینکه شش بازی در رویداد دیجیتالی شرکت THQ Nordic رونمایی شد، این بدان معنا است که هنوز ۲۸ بازی از پروژه‌های این شرکت رونمایی نشده‌است. البته الزاما نباید نتیجه گرفت مخاطبان در آینده تمامی این پروژه‌ها را تجربه خواهند کرد و ممکن برخی در مسیر توسعه لغو شوند.

در هر صورت این آمار خیره کننده خبر از برنامه‌ریزی‌های طولانی مدت و مدون از سوی سران THQ Nordic می‌دهد و شاید قصد دارند با عرضه بازی‌های با کیفیت به صورت متداول از دچار شدن به سرنوشتی مشابه THQ جلوگیری کنند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: