رئیس سونی پیکچر

رئیس سونی پیکچرز: اولویت سونی در آینده صنعت گیم است

توسط محسن شجاعی در ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۳۲

رئیس سونی پیکچرز معتقد است صنعت سینما و تلویزیون دروان شکوفایی و رشد خود را سپری کرده و اکنون به نقطه اوج خود رسیده‌است اما، صنعت گیم در ابتدا مسیر رشد و توسعه است و بنابراین به نظر او، تمرکز سونی در آینده روی صنعت گیم خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طی دهه اخیر بخش‌های سرگرمی شرکت سونی عملکرد متفاوتی داشته‌اند و به گذر زمان روز به روز به درآمد زایی و محبوبیت بخش گیمینگ این شرکت افزوده شده و بخش سینمایی آن با چالش‌ها و مشکلات فراوان مواجه بوده‌است و برخی از فیلم‌های بزرگی که سونی روی آن‌ها سرمایه گذاری میلیونی کرده بود، با ضرر از روی پرده نقره‌ای کنار رفتند. با توجه به شرایط متضاد حاکم بر پرسشی که وجود دارد مربوط به سیاست گذاری‌های آینده می‌شود: آیا سونی زین پس باز هم سرمایه بیشتری را در بخش گیمینگ سرمایه گذاری می‌کند و فیلم و سینما توجه سونی را در اختیار نخواهند داشت؟ رئیس بخش فیلم و تلویزیون سونی نیز حدودا همین موضوع را تایید می‌کند.

آقای تونی وینچیکوئرا (Tony Vinciquerra)، رئیس سونی پیکچرز و عضو هیئت مدیره این کمپانی در تازه‌ترین مصاحبه خود درباره نگرش وی راجع به آینده سینما و تلویزیون صحبت کرده‌است:

از نظر من صنعت سینما و تلویزیون به معنای گذشته اکنون به نقطعه اوج خود رسیده‌اند و صنعتی که اکنون ظرفیت رشد و پیشرفت را دارد، گیمینگ است و اکنون کدام کمپانی در دنیا جایگاه بهتری از سونی در این صنعت دارد؟ البته به نظر من باز هم از سوی اخبار مهیجی به گوش خواهد رسید ولی در طور معتقدم استودیوهای فیلم سازی بیشتر از طرفیت زیاد شده‌اند و طی پنج الی ده سال آینده تعداد کم‌تری از این استودیوها را خواهیم دید. در مجموعه اولویت و تمرکز اصلی سونی در آینده روی صنعت گیم خواهد بود.

با بررسی آمارها و نتایج تحقیقاتی که طی چند سال اخیر منتشر شده، می‌توان گفت ادعاهای آقای وینچیکوئرا تا حد زیادی صحیح است.
نظر شما چیست؟ آیا صنعت گیم طی دهه آینده نیز همچنان رو به رشد و پول ساز خواهد بود و کاملا سینما را به حاشیه خواهد راند؟

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: