بازی جدید استودیو کوآنتیک دریم

شایعه: بازی جدید استودیو کوآنتیک دریم در دنیای جنگ ستارگان جریان دارد

توسط محسن شجاعی در ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۱۳

مطابق ادعای یکی از کاربران یوتیوب، بازی جدید استودیو کوآنتیک دریم سازنده عناوینی همچون Heavy Rain و Beyond: Two Souls یک آی‌پی با الهام از مجمعه جنگ ستارگان است. کمپانی لوکاس فیلم چندی پیش اعلام کرده بودند قرارداد انحصاری بودن ساخت بازی‌های استار وارز توسط EA به پایان رسیده‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از نزدیک به یکدهه همکاری شرکت لوکاس فیلم با کمپانی الکترونیک آرتز مبنی بر در اختیار داشتن حق ساخت بازی‌های جنگ ستارگان، ظاهرا این قرارداد رو به اتمام است و لوکاس فیلم نیز قصد تمدید آن را ندارد و بر سر ساخت یک آی‌پی جدید از استار وارز با کمپانی یوبی سافت به توافق رسیدند. مسلما زمانی که بحث بر سر یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های سینمایی تاریخ مطرح می‌شود، استودیوها و ناشران زیادی هتسند که علاقه دارند آی‌پی جدیدی بر اساس این مجموعه تولید کنند. ظاهرا استودیو فرانسوی تازه‌ترین مشتری حق ساخت بازی است و با لوکاس فیلم نیز به توافق رسیده‌است.

یوتیوبر معروف Gautoz به تازگی مدعی شده بازی جدید استودیو کوآنتیک دریم در دنیای جنگ ستارگان جریان دارد. این استودیو بیش از یک دهه مشعول همکاری با سونی بود و در این مدت بازی‌هایی نظیر Heavy Rain ،Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human را تولید کردند. پس از اتمام قرارداد همکاری با سونی، شرکت فرانسوی با کمپانی دیزنی به توافق رسیده و ظاهرا این کمپانی نیز توانست حق ساخت آی‌پی‌های استار وارز را از لوکاس آرت اجاره کند. اینسایدر معروف، آقی تام هندرسون نیز ادعاهای Gautoz را تایید می‌کند.

کوآنتیک دریکم به ساختن بازی‌های داستان محور با سیستم انتخاب پیچیده و عمیق شهرت دارد و یکی از صاحب سبک‌ها در ژانر درام تعاملی است. در صورت صحت داشتن شایعات مسلما تجربه نگرش آن‌ها به جهان جنگ ستارگان جذاب خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: