فصل چهارم Sea of Thieves

فصل چهارم Sea of Thieves یکم مهر آغاز می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۰:۲۲

استودیو Rare در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد فصل چهارم Sea of Thieves از یکم مهر ماه (۲۳ام سپتامبر) در دسترس قرار می‌گیرد. در این فصل بازیکنان به “زیر امواج خروشان” سفر می‌کنند تا “جهان گم شده پر از ماجرا” را پیدا کنند و به جست و جوی پادشاهی گنج‌های فراموش شده می‌پردازند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از سال ۲۰۱۸ تا به امروز، استودیو Rare پس از عرضه بازی دریای دزدان با تلاش‌ و امیدواری بازی را گام به گام بهبود داد تا زمانی که به مرحله‌ای رسیده که فرسنگ‌ها از کیفیت و شرایطی که در زمان عرضه در آن قرار داشت، فاصله گرفت. این بازی روز به روز به موفقیت‌های بیشتری رسید و اکنون به بازی کاملا متفاوتی در مقایسه با بازی عرضه شده، بدل شده‌است. جدیدترین بسته الحاقی بازی، A Pirate’s Life توانست با ارائه محتوایی جذاب و سرگرم کننده آمار مخاطبان بازی را افزایش داد و توانست رکورد مخاطبان بازی را به عدد خیره کننده ۴.۸ میلیون نفر برساند.

برای سازندگان این نقطه پایان نیست و همچنان قرار است محتواهای بیشتری باری بازی تولید شود. استودیو Rare در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد فصل چهارم Sea of Thieves کم‌تر از یک هفته دیگر یکم مهر ماه آغاز می‌شود. انتظار می‌رود در روزهای آتی جزئیات بیشتر و دقیق‌تری درباره فصل چهارم منتشر شود. مطابق توئیت اطلاعیه در این فصل مخاطبان “به سرزمین گم شده پر از ماجرا” سفر می‌کنند تا پادشاهی فراموش شده و گنج‌های افسانه‌ای آن را پیدا کنند.

Sea of Thieves هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One و PC در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: