گاندام

سه مجموعه انیمه جدید از فرنچایز گاندام در حال ساخت است

توسط علیرضا قطبی در ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۹:۴۲

وب سایت رسمی گاندام (به نقل از فانیمیشن) روز چهارشنبه اعلام کرد که سه پروژه انیمه جدید در سال آینده به این فرنچایز علمی – تخیلی اضافه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از این پروژه‌ها یک مجموعه اصلی است که برای طرفداران می‌تواند بسیار هیجان‌انگیز باشد. مجموعه انیمه ” موبایل سوت گاندام: یتیمان خونین-آهن” که پخش آن در سال ۲۰۱۵ آغاز شد آخرین مجموعه انیمه اصلی از این فرنچیاز بود. مجموعه انیمه ” موبایل سوت گاندام: جادوگری از مرکوری” هم اکنون در حال تولید است، تاریخ پخش و جزئیات داستان این مجموعه هنوز مشخص نشده است.

علاوه بر پروژه‎‌های جدید، یک فیلم انیمه کاملا جدید به کارگردانی یوشیکازو یاسوهیکو، طراح شخصیت اولین مجموعه “موبایل سوت گاندام” و خالق مانگای ” موبایل سوت گاندام: منشاء”، معرفی شد. جدیدترین فیلم در حال تولید موبایل سوت گاندام: جزیره کوکوروز دون” نام دارد که در سال ۲۰۲۲ به مرحله اکران می‌رسد. این فیلم تصوری مجدد از قسمت پانزدهم موبایل سوت گاندام است.

یک نسخه ۹ قسمتی و تلفیقی از مجموعه ” موبایل سوت گاندام: یتیمان خونین-آهن” نیز در بهار سال ۲۰۲۲ پخش خواهد. این نسخه تلفیقی همچنین شامل یک پیش نمایش از  اسپین آفی جدید به نام اورور – هانت است. که به همراه عرضه بازی “Iron-Blooded Orphans” در بهار سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

فرنچایز گاندام اولین بار در سال ۱۹۷۹ با پخش مجموعه انیمه “موبایل سوت گاندام” به کارگردانی یوشیوکی تومینو شکل گرفت و از آن زمان تا کنون به یکی از محبوب‌ترین فرنچایزهای رسانه‌ای محبوب تبدیل شده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: