آمار فروش Tales of Arise

آمار فروش Tales of Arise به بیش از یک میلیون نسخه رسید

توسط محسن شجاعی در ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۶:۱۲

در حالی که هنوز یک حتی هفته هم از عرضه جدیدترین نسخه مجموعه Tales سپردی نشده آمار فروش Tales of Arise در مجموع فروش دیجیتالی و فیزیکی در سراسر دنیا به بیش از یک میلیون نسخه رسید تا بدین ترتیب مجموعه فروش تمامی نسخه‌های این فرنچایز به بیش از ۲۵ میلیون نسخه برسد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

طی ماه‌های اخیر هز زمانی که آمار جدیدی توسط مجله فامیتسو درباره روحیات و بازی‌های مورد علاقه کاربران ژاپنی منتشر می‌شد، دو نسخه جدید از مجموعه‌های نقش آفرینی کلاسیک ژاپنی، Tales و Final Fantasy به چشم می‌خورد و می‌توان گفت همین موضوع تا حدی موفقیت این دو بازی را از نظر تجاری تا حدی تایید می‌کرد. بالاخره بیستم شهریور ماه Tales of Arise منتشر شد و توانست نظر مثبت اکثر منتقدان را، فارغ از منتقدان شرقی و غربی به خود جلب کند و علی رغم اینکه هنوز حتی یک هفته از عرضه بازی سپری نشده اولین آمار رسمی از میزان فروش آن توسط ناشر منتشر شد.

مطابق اطلاعیه شرکت BANDAI NAMCO آمار فروش Tales of Arise به بیش از یک میلیون نسخه رسید. این آمار با در نظر گرفتن فروش دیجیتالی و فیزیکی منتشر شده‌است. با در نظر گرفتن این آمار، این بازی سریع‌ترین عنوان تاریخ مجموعه تیلز است که به میزان فروش یک میلیون نسخه‌ای می‌رسد. با اضافه شدن این یک میلیون نسخه به آمار فروش مجموعه، تا کنون بیش از ۲۵ میلیون نسخه از بازی‌های مختلف مجموعه Tales در سراسر دنیا به فروش رفته‌است.

Tales of Arise هم‌اکنون برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS5 ،PS4 و PC در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: