ریمیک Resident Evil 4

تبلیغ جدید پلی استیشن خبر از ساخته شدن ریمیک Resident Evil 4 می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۰

جدیدترین تبلیغ تلویزیونی سونی به طور ضمنی خبر ساخته شدن ریمیک Resident Evil 4 و همچنین بازگشت مجموعه کلاسیک Sly Cooper می‌دهد. این تبلیغ پس از پایان رویداد Playstation Showcase پخش شد و باعث ایجاد هیجان و هایپ میان طرفداران شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد انحصاری سونی به نام Playstation Showcase که از ماه‌ها پیش خبرنگاران خبر برگزاری شدن آن را مخابره می‌کردند و سونی نیز تلاش زیادی برای دیده شدن آن به خرج داد، هفته پیش برگزار شد. در رویداد نمایش‌های جدید از بازی‌های معرفی شده و رونمایی از بازی‌های جدید توامان وحود داشت و سونی در جلب رضایت اکثر مخاطبان موفق بود. اکنون که حدود یک هفته از برگزاری این رویداد می‌گذرد مخاطبان همچنان در تلاش هستند تا اطلاعات و جزئیات بیشتری را درباره بازی‌های اکران شده در این رویداد کسب کند و تبلیغ پایانی Playstation Showcase شاید خواسته مخاطبان را محقق کند.

در تبلیغ تلویزیونی که پس از اتمام مراسم به نمایش درآمده به صورت ضمنی ساخته شدن ریمیک Resident Evil 4 تایید شد. در این تبلیغ روی یک دیوار بزرگ نماد Las Plaga انگل مشهور نسخه چهارم مجموعه به چشم می‌خورد و با توجه به اینکه این بازی تقریبا روی تمامی پلتفرم‌های ممکن عرضه شده، این می‌توان صرفا خبر از ساخته شدن نسخه ریمیک باشد. کپکام با ریمیک نسخه دوم و تا حدودی نسخه سوم نشان داد در احیای نسخه‌های کلاسیک تبحر پیدا کند و بدون شک طرفداران نیز از تایید این خبر خوشحال خواهند شد. در این ویدیو تبلیغاتی لوگو Sly Cooper نیز دیده می‌شود و می‌توان آن را تایید احیای این مجموعه در نظر گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: