مخاطب بازی Marvel’s Wolverine

مخاطب بازی Marvel’s Wolverine گروه سنی بزرگسال است

توسط محسن شجاعی در ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۳۷

مطابق اطلاعیه‌ای که سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری استودیو اینسامنیاک گیمز منتشر کرده گروه سنی بزرگسال مخاطب بازی Marvel’s Wolverine هستند و لحن این بازی و شیوه روایت داستانی آن بسیار آن جدی بزرگسالانه است. این بازی یک یک بازی اکشن ادونچر تمام عیار است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از غافلگیرکننده‌ترین و غیره منتظر‌ه‌ترین بازی‌هایی که در بامداد جمعه طی رویداد Playstation Showcase رونمایی شد، عنوان Marvel’s Wolverine محصول شرکت اینسامنیاک گیمز بود. هر چند تیزر رونمایی از بازی بسیار کوتاه و خلاصه بود اما، یکی از پربازدیدترین و محبوب‌ترین تریلرهایی که در Playstation Showcase به نمایش درآمده بود، مربوط به این بازی است و مخاطبان با همفکری با یکدیگر مشغول موشکافی و یافتن هر جزئیات و اطلاعات کوچکی از این بازی هستند که بتوان آن را در تریلر یافت. یکی از موضوعات که مخاطبان درباره Marvel’s Wolverine بر سر آن با یکدیگر توافق نداشتند، مدت زمان بازی بود. آیا این بازی قرار است سرآغاز یک فرنچایز جدید برای سونی باشد یا یک نسخه فرعی و مجزا در دنیا Marvel’s Spider-man مانند Miles Morales است؟

پاسخ این پرسش را آقای برایان هورتون (Brian Hoton) سرپرست تیم خلاقیت و نوآوری استودیو اینسامنیاک گیمز می‌دهد. به گفته ایشان مخاطب بازی Marvel’s Wolverine گروه سنی بزرگسال است و این بازی یک اکشن ادونچر تمام عیار و کامل است. مدت‌ها است شاید پروژه جدیدی از اینسامنیاک گیمز با لحن بزرگسالانه و گروه سنی M نبوده‌ایم و باید دید آن‌ها چه برنامه‌هایی برای مخاطبان این گروه سنی دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: