داستان بازی Forspoken

خالق آنچارتد داستان بازی Forspoken را می‌نویسد

توسط محسن شجاعی در ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۳۹

در ادامه انتشار اطلاعات و توضیحات تکمیلی درباره تریلرهای نمایش داده شده در رویداد Playstation Showcase، سونی اعلام کرد خالق مجموعه آنچارتد، خانم ایمی هنینگ در نوشتن داستان بازی Forspoken نقش دارد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از اتمام رویداد حدودا یک ساعته انحصاری سونی، Playstation Showcase بازی‌های معرفی شده در بخش استودیوهای زیر مجموعه سونی بدون شک توجه بیشتری را در میان مخاطبان پلی استیشن به خود جلب کردند اما، این بدین معنا نیست که از بازی‌های دیگر استقبالی نشد. یکی از بازی‌های مذکور Forspoken است که در انحصار کنسولی PS5 است. جلوه‌های بصری چشمنواز بازی و سیستم مبارزات سریع و گیم‌پلی متنوع نمایش داده شده در تریلر توانست به خوبی نظر مخاطبان را جلب کند. البته نقدهایی نیز نسبت به تریلروجود داشت. یکی از این موارد دیالوگ‌های بازی بود که به اعتقاد بسیاری ترجمه تحت اللفظی و پر از اشتباه از متن ژاپنی بازی بود. سونی از سوی دیگر تمامی این نظرات را اشتباه می‌داند و برای اثبات آن دلایلی نیز ارائه کرده‌است.

وبسایت blog.playstation.com اخیرا طی یک پست اعلام کرده در تیم نویسنده داستان بازی Forspoken خانم ایمی هنینگ حضور دارد. ایشان از افراد مجرب و از کارگردان‌های شناخته شده صنعت گیم و نویسندگی و کارگردانی سه نسخه اول مجموعه تحسین شده آنچارتد را در کارنامه دارد. خانم Gary Whitta، نویسنده داستان بازی Rogue One: A Star Wars Story نیز با خانم هنینگ در نگارش داستان فورسپوکن همکاری می‌کند.

آقایان Bear McCreary و Garry Schyman که به ترتیب آهنگسازی God of War 2018 و مجموعه بایوشاک را در کارنامه دارند، وظیفه ساختن موسیقی‌های بازی Forspoken را بر عهده دارند.
Forspoken سال ۲۰۲۲ میلادی برای PS5 و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: