تریلر گیم پلی بازی Project Eve

تریلر گیم پلی بازی Project Eve منتشر شد [PlayStation Showcase 2021]

توسط محسن شجاعی در ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۲:۳۷

در ادامه نمایش‌های کمپانی SHIFT UP Corporation در رویداد PlayStation Showcase 2021، این شرکت تریلر گیم پلی بازی Project Eve را نیز منتشرکرد. در این تریلر شخصیت اصلی بازی را می‌بینیم که در یک جهان آخر الزمانی با دشمان عجیب و غریب و غیر طبیعی درگیر می‌شود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از مدت‌ها قبل شرکت SHIFT UP Corporation به طور ضمنی حضور خود را در یکی از رویدادهای دیجیتالی سونی تایید کرده بود. این شرکت مدتی است مشغول ساخت عنوانی به نام Project Eve است. این بازی در تصاویر اولیه از حیث طراحی‌ها و استایل‌ جهان بازی و شخصیت‌ها، یادآور عناوینی همچون فاینال فانتزی بود. مطابق انتظارها، SHIFT UP Corporation امشب در رویداد PlayStation Showcase 2021 جاضر شد و بخشی از توجهات را به خود معطوف کرد. در نمایشی که سازندگان از بازی خود ارائه کردند، مخاطبان با سیستم مبارزات بازی و طراحی‌های عجیب و خاص دشمنان بازی آشنا شدند.

در تریلر گیم پلی بازی Project Eve بازی شخصیت اصلی را می‌بینیم که مشغول مبارزه و پلتفرمینگ است. در این تریلر علاوه بر اینکه کمی بیشتر با درون مایه داستانی بازی آشنا می‌شویم، سیستم مبارزات سرعتی و ریتمیک بازی نیز به شدت جلب توجه می‌‌کند. ظاهرا بازی به پیروی از سایر عناوین ژاپنی ابدا قصد ندارد از حیث تعداد و کیفیت باس فایت‌ها بازی نیز کم بگذارد و باس‌های متنوغ و پر هیجان زیادی انتظار مخاطبان این بازی می‌کشند. جلوه‌های بصری بازی نیز بسیار چشمنواز هستند و در مجموع می‌توان گفت Project Eve نمایش خوبی را در PlayStation Showcase ارائه کرد.

شما می‌توانید تریلر گیم‌پلی این عنوان را از اینجا تماشا کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: