فیلم The Matrix Resurrections

تماشا کنید: تریلر فیلم The Matrix Resurrections بالاخره منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۱:۲۰

استودیو  برادران وارنر بلاخره تریلر رسمی و کامل فیلم “The Matrix Resurrections” را منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر پیش از این اولین بار در رویداد سینماکان در ۲۴ آگوست نمایش داده شد. در این ویدیو نئو (کیانو ریوز)، ترینیتی (کری-آن ماس) و روانشناس نئو (نیل پاتریک هریس) را می‌توانیم ببینیم. تریلر همچنین شخصیت مورفیس جوان (یحیی عبدالمتین دوم) را نشان می‌دهد که به نئو می‌گوید: “زمان پرواز” است در حالیکه قرص قرمز رنگ را به دست او می‌دهد.

تریلر پر از صحنه‌های نوستالژیک برای طرفداران ماتریکس است. گربه‌های سیاه، دعوا در دوجو، سکانس‌های اکشن با سرعت بالا (در قطار به جای بزرگراه)، صحنه های نبرد در راهرو، متوقف کردن گلوله ها در هوا، و نئو که  بار دیگر یک زن را برای پی بردن به حقیقت دنبال می‌کند، ولی این بار خرگوش سفیدی که او آن را دنبال می‌کند تنها یک خالکوبی ساده روی شانه‌ نیست، بلکه همچنین نام آهنگ راک کلاسیکی (جفرسون ایرپلین) است که بصورت یک نماهنگ روی تریلر پخش می‌شود، همچنین باید بار دیگر به این موضوع فکر کنیم که چه چیزی واقعی و چه چیز شبیه‌سازی است؟ و حالا در ماتریکس واقعی چه می‌گذرد ؟

فیلم “The Matrix Resurrections” توسط لانا واچوفسکی کارگردانی شده است، واچوفسکی همچنین نویسندگی این فیلم را به همراه الکساندر همون و دیوید میچل بر عهده دارد. در این فیلم کیانو ریوز، کری آن ماس و جیدا پینکت اسمیت، به ترتیب بار دیگر در نقش‌های قبلی خود به عنوان نئو، ترینیتی و نیوبی ظاهر می‌شوند. لمبرت ویلسون و دنیل برنهارت نیز نقش‌های شخصیت‌های شرور فیلم، مروینجین و مامور جانسون را ایفا می‌کنند.

کریستینا ریچی، پریانکا چوپرا جوناس، جسیکا هنویک، نیل پاتریک هریس، توبی اونومره و یحیی عبدالمطین دوم که از دیگر بازیگران جدید این دنباله هستند.

سه فیلم قبلی ماتریکس (۱۹۹۹) ، ماتریکس بارگذاری مجدد (۲۰۰۳) و انقلاب‎‌های ماتریکس (۲۰۰۳) بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشتند و همگی در سالهای اکران خود جزو ۱۰ فیلم پرفروش گیشه داخلی خود بودند. رهایی. فیلم انقلاب‎‌های ماتریکس همچنین اولین فیلمی بود که به طور همزمان در سینماهای کشور آمریکا و سراسر جهان اکران شد.

فیلم ماتریکس ۴ در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ روی پرده سینما برود اما به دلیل تعطیلی موقت و ادامه یافتن همه‌گیری ویرس کرونا تاریخ آن به ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ موکول شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: