فیلم Don’t Look Up

تماشا کنید: تریلر فیلم Don’t Look Up منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۲:۳۳

شبکه نتفلیکس تریلر فیلم پر ستاره “Don’t Look Up” را با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و جنیفر لارنس منتشر کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم “Don’t Look Up” داستان دو ستاره شناس نه چندان مشهور با بازی دی کاپریو و لارنس را روایت می‌کند که باید به بشریت در مورد نزدیک شدن شهاب سنگی بزرگ که سیاره زمین را نابود می‌کند اخطار دهند.

این تریلر یک دقیقه و ۱۸ ثانیه‌ای با شخصیت دی کاپریو، دکتر رندل میندی، آغاز می‌شود، که قبل از شروع ملاقاتش در دفتر کاخ سفید برای صحبت در مورد به پایان رسیدن دنیا توسط یک شهاب سنگ بزرگ، دچار شوک و وحشت‌زدگی شدیدی می‌شود. رندل به همراه دانشجوی خود کیت دیبیاسکی (لارنس) باید در یک شو تلویزیونی خبر برخورد این شهاب سنگ را -که تنها شش ماه تا اصابتش به زمین باقی مانده- به همگان اعلام کنند تا مردم برای وقوع یک آرماگدون احتمالی خود را آماده کنند.

مریل استریپ، جونا هیل، کیت بلانشت، تایلر پری، مارک رایلنس، ران پرلمن، تیموتی شالامی، آریانا گراندی، اسکات مسکادی (کید کادی)، هیمش پاتل، ملانی لینسکی، مایکل چکلیس و تومه سیسله از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

این فیلم توسط نامزد جایزه اسکار، آدام مک‌کی نوشته و کارگردانی شده است که سابقه کارگردانی عناوین درخشانی چون “معاون” و “رکود بزرگ” را در کارنامه خود دارد.

فیلم “Don’t Look Up” در ۱۰ دسامبر بطور محدود در سینما و در روز جمعه ۳ دی‌ماه (۲۴ دسامبر) از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: