اطلاعات جدید Forza Horizon 5

سازندگان اطلاعات جدید Forza Horizon 5 را منتشر کردند

توسط محسن شجاعی در ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۵۷

اعضای استودیو Playground Games در تازه‌ترین قسمت استریم Let’s ¡Go! اطلاعات جدید Forza Horizon 5 را در اختیار مخاطبان قرار دادند. مسابقه‌های مختلف در این بازی فستیوال، محتوا و چپترهای مخصوص به خود را خواهند داشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان معرفی نسخه پنجم مجموعه ریسینگ Forza Horizon تیم سازنده بازی از استودیو Playground Games هر چند وقت یک بار استریمی تحت عنوان Let’s ¡Go! را در کانال یوتیوب خود برگزار می‌کنند و در آن درباره بخش‌های مختلف بازی، بویژه جنبه‌های جدید آن صحبت می‌کنند و به نوعی انتظار برای تجربه بازی از دائما برای هواداران سخت‌تر و سخت‌تر می‌کنند. قسمت جدید این استریم چندی پیش برگزار شد و سازندگان درباره بخش کمپین بازی توضیحاتی را ارائه کردند. به نظر می‌رسد این بخش دستخوش تغییرات اساسی شده‌است و شباهت کمپین Forza Horizon 5 با نسخه‌های پیشین مجموعه ناچیز است.

در بخش کمپین بازی تمامی رانندگان از فستیوال Horizon مکزیک آغاز می‌کنند اما، آن‌ها در انتخاب کاملا مختار هستند و می‌توانند از بین فستیوال‌های محتلف نظیر Horizon Rush ،Horizon Baja و Horizon Wilds انتخاب کنند و در این فستیوال‌ها به رقابت با سایر اتومبیل‌ها بپردازند. هر فستیوال چپتر مخصوص خود را دارد و می‌توان در این چپترها ماموریت‌های فرعی و اصلی مختلفی را یافت و آن‌ها را تکمیل کرد. برای باز کردن چپترهای جدید باید با پیروزی در رقابت‌های مختلف Accolade به دست آورد.

از دیگر اطلاعات جدید Forza Horizon 5 می‌توان به سیستم چالش‌های بازی اشاره کرد که تقریبا تمامی جامعه مخاطبان بازی را هدف گرفته‎‌است و هر مخاطب با هر نگرشی به بازی می‌تواند چالش‌های مخصوص خود را تکمیل کند. این چالش‌ها در دسته‌های مختلفی همچون چالش‌های بخش داستانی، کشف کردن مکان‌های مخفی، جمع آوری آیتم‌های مختلف و … قرار می‌گیرند.

Forza Horizon 5 روز چهارشنبه ۱۹ام آبان ماه سال جاری (نهم نوامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: