اطلاعات تازه بازی Call of Duty: Vanguard

اطلاعات تازه بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۳۹

در تازه‌ترین استریمی که استودیو Sledgehammer Games برگزار کرد اطلاعات تازه بازی Call of Duty: Vanguard را در اختیار مخاطبان بازی قرار داد. استودیو Beenox مسئولیت ساخت نسخه PC بازی را بر عهده دارد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

همانطور که پیشتر اعضای Sledgehammer Games طی اطلاعیه خود اعلام کرده بودند، استریم جدیدی با محوریت بازی کال آو دیوتی ونگارد برگزار شد. در این استریم ضمن نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی بخش چند نفره بازی، حجم وسیعی از اطلاعات مهم و کلیدی درباره بخش‌های مختلف بازی نیز منتشر شد. بازی در زمان عرضه ۲۰ مپ برای بخش چند نفره خواهد داشت و مکانیزم‌های Tactical Sprint و Gunsmith به گیم‌پلی این بخش اضافه خواهند شد.

سازندگان برای این بخش دسته بندی جدیدی به نام Clans را در نظشر گرفته‌اند. به لطف حضور این بخش امکانات وسیعی و متنوعی برای برقراری ارتباط میان بازیکنان و اشتراک گذاری لحظات جذاب از طریق شبکه‌های اجتماعی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. بازیکنان می‌تواند در بخش چند نفره کلاس‌های شخصی سازی شده و مد نظر خود را بسازند که شامل سلاح اصلی، سلاح دوم، سلاح مرگبار و کشنده، Tacticalها برای طرح استراتژی مبارزه و Perkها برای بدست آوردن قابلیت‌های بیشتر است.

اطلاعات تازه بازی Call of Duty: Vanguard شامل اوپراتورهای بازی نیز می‌شود. در زمان عرضه ۱۲ اوپراتور برای بازی طراحی شده که ۶ اوپراتور در نسخه بتای قابل تجربه هستند. هر اوپراتور سیستم ارتقای و پیشرفت مخصوص خود را دارد و با ارتقای آن‌ها، انیمیشن‌های تمام کننده (finishers) آن‌ها متنوع‌تر خواهد شد. مکانیزم دیگری که برای بخش چند نفره طراحی شده، سیستم Combat Pacing است که میزان ضرب آهنگ و ریتم مبارزات را تخمین می‌زند Tactical به معنای آن است که تعداد شرکت کنندگان در این مپ کم است و فرصت برای استراتژی چیدن و آشنا شدن با محیط بیشتر است و Blitz نوید یک نوید پر هرج و مرج و دیوانه وار را می‌دهد.

در تمامی مپ‌های بازی سیستم آب و هوا موثر است و به عنوان مثال در صورت وزیدن تندباد یا بارش باران شرایط نبرد تغییر خواهد کرد. استودیو Beenox وظیفه ساخت نسخه PC بازی را بر عهده دارد و قابلیت‌هایی همچون پشتیبانی هم زمان از چند مانیتور و قفل نبودن نرخ فریم بازی و تنظمیات گرافیکی پر جزئیات، از ویژگی‌های این نسخه است.

Call of Duty: Vanguard روز شنبه ۱۵ام آبان ماه برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S و PC منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: