فیلم The Matrix Resurrection

تماشا کنید: تیزر فیلم The Matrix Resurrection منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۳:۲۲

استودیوی برادران وارنر اولین تیزر رسمی از فیلم “The Matrix Resurrections” را که اولین بار در رویداد سینماکان در ماه گذشته نمایش داده شد، فردا پنجشنبه (۹ سپتامبر) به صورت آنلاین در وب سایت رسمی فیلم WhatIsTheMatrix.com منتشر خواهد کرد.

مانند فیلم ، وب سایت فیلم ماتریکس به طرفداران اجازه می دهد بین قرص قرمز و قرص آبی یکی را انتخاب کنند. اگر تصمیم گرفتید رنگ قرمز را انتخاب کنید، می توانید تیزری را با روایت شخصیت مرموز یحیی عبدالمطین دوم تماشا کنید. در همین حال ، انتخاب قرص آبی تیزری را با روایت شخصیت ناشناخته نیل پاتریک هریس به شما نشان می‌دهد. با این حال ، جالب‌ترین بخش هر انتخاب این است که بسته به زمان و روز، می توانید یکی از تیزرهای بی‌نظیر را مشاهده کنید که شامل صحنه‌هایی جدید از قهرمانان فیلم نئو (کیانو ریوز) و ترینیتی (کری آن ماس) و دیگر شخصیت‌های جدید فیلم با بازی جاناتان گروف و جسیکا هنویک است.

فیلم “The Matrix Resurrections” توسط لانا واچوفسکی کارگردانی شده است، واچوفسکی همچنین نویسندگی این فیلم را به همراه الکساندر همون و دیوید میچل بر عهده دارد. در این فیلم کیانو ریوز، کری آن ماس و جیدا پینکت اسمیت، به ترتیب بار دیگر در نقش‌های قبلی خود به عنوان نئو، ترینیتی و نیوبی ظاهر می‌شوند. لمبرت ویلسون و دنیل برنهارت نیز نقش‌های شخصیت‌های شرور فیلم، مروینجین و مامور جانسون را ایفا می‌کنند.

کریستینا ریچی، پریانکا چوپرا جوناس، جسیکا هنویک، نیل پاتریک هریس، توبی اونومره و یحیی عبدالمطین دوم که از دیگر بازیگران جدید این دنباله هستند.

سه فیلم قبلی ماتریکس (۱۹۹۹) ، ماتریکس بارگذاری مجدد (۲۰۰۳) و انقلاب‎‌های ماتریکس (۲۰۰۳) بیش از ۱.۶ میلیارد دلار در گیشه جهانی فروش داشتند و همگی در سالهای اکران خود جزو ۱۰ فیلم پرفروش گیشه داخلی خود بودند. رهایی. فیلم انقلاب‎‌های ماتریکس همچنین اولین فیلمی بود که به طور همزمان در سینماهای کشور آمریکا و سراسر جهان اکران شد.

فیلم ماتریکس ۴ در ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ روی پرده سینما برود اما به دلیل تعطیلی موقت و ادامه یافتن همه‌گیری ویرس کرونا تاریخ آن به ۲۲ دسامبر ۲۰۲۱ موکول شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: