بازی های سپتامبر PS Now

بازی های سپتامبر PS Now مشخص شدند

توسط محسن شجاعی در ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۱

مطابق اطلاعیه‌ای که وبسایت Playstation Blog منتشر کرده، عناوینی همچون Final Fantasy 7 ،Tekken 7 و Killing Floor 2 بازی های سپتامبر PS Now را شکل می‌دهند. این بازی‌ها از هفتم سپتامبر به این سروی اضافه خواهند شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

با آغاز یک ماه میلادی جدید بار دیگر نوبت به کمپانی‌های ارائه دهنده سرویس‌های اشتراکی می‌رسد تا لیستی از عناوینی که قرار است در ماه جدید به سرویس‌های اضافه شود را اعلام کنند. البته برخی از بازی‌ها نیز این سرویس‌ها را ترک می‌کنند. البته فعلا قسمت اول اطلاعیه‌ها برای مخاطبان از جذابیت بیشتری برخوردار است و معیاری برای آن‌ها است تا درباره تمدید اشتراک خود یا تهیه اولیه اشتراک یه سرویس تصمیم گیری کنند. سرویس استریمینگ سونی، PlayStation Now این ماه میزبان بازی‌های محبوب و جالب توجهی است. دو نسخه محبوب از فرنچایزهای به شدت موفق ژاپنی بخشی از این لیست سپتامبر این سرویس را تشکیل می‌دهند.

مطابق اطلاعیه‌ای که وبسایت Playstation Blog منتشر کرده بازی Final Fantasy 7 از اولین نسخه‌های کلاسیک مجموعه فاینال فانتزی است که به سرویس PS Now می‌آید. بازی بعدی لیست، تکن ۷ است که آخرین نسخه این مجموعه فایتینگ است. هر دو بازی مذکور تا ۲۸ام فوریه سال ۲۰۲۲ میلادی روی سرویس PS Now در دسترس خواهند بود. از دیگر بازی‌های ماه سپتامبر می‌توان به Killing Floor 2 ،Windbound و دو عنوان نقش آفرینی‌ به نام‌های Kingmaker و Moonlighter اشاره کرد.

تمام بازی‌های مذکور روی پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و PC از هفتم سپتامبر (۱۶ام شهریور) در احتیار کاربران سرویس PS Now قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: