آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla

آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla حالت سختی جدید را به بازی اضافه می‌کند

توسط محسن شجاعی در ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۶

اکانت رسمی Assassin’s Creed در توئیتر، جزئیات آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla را با مخاطبان به اشتراک گذاشت. این آپدیت حالت سختی جدیدی را که «Nightmare» نام دارد را به بازی خواهد افزود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه جدید مجموعه Assassin’s Creed حدودا یک سال پیش عرضه شد و توانست مسیری را که Assassin’s Creed Origins و Assassin’s Creed Odyssey آغاز کرده بودند را به شکل مناسبی تکمیل کند. از زمان انتشار تا کنون سازندگان در تلاش بودند تا با عرضه آپدیت‌ها و بسته‌های گسترش دهنده مخاطبان را همچنان به بازی علاقه مند نگه دارند و دلایل تازه‌ای به بازیکنان برای تجربه چند باره بازی بدهند. اکانت رسمی مجموعه در توئیتر اعلام کرد قرار است آپدیت جدید یک حالت سختی جدید و چالش برانگیز به نام «Nightmare» را به بازی اضافه کند. در این حالت دشمنان بازی بسیار بی‌رحم‌تر و خشن‌تر عمل می‌کنند و کوچک‌ترین اشتباهی را بدون تنبیه باقی نمی‌گذارند.

البته این حالت سختی تنها موارد جدیدی نیست که قرار است با آپدیت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla به بازی افزوده شوند. چندین زره و سلاح جدید در کنار مکان‌های جدید برای هجوم و غارت و همچنین رفع برخی ایرادات فنی نیز از محتویات این آپدیت هستند. یوبی سافت چندی پیش جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی را به نام «The Seige of Paris» عرضه کرد که با استقبال منتقدان مواجه شد.

Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، رایانه‌های شخصی، گوگل استدیا و آمازون لونا در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: