نسخه جدید God of War

شایعه: نسخه جدید God of War حدودا ۴۰ ساعت گیم‌پلی دارد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۰

آقای دیوید جف (David Jaffe)، خالق مجموعه گاد آو وار در تازه‌ترین ویدیو خود در یوتیوب گفت بر اساس اطلاعات که وی در اختیار دارد نسخه جدید God of War حدودا ۴۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت. البته وی مطمئن نیست این مدت زمان برای تکمیل بازی است یا صرفا تمام کردن بخش داستانی. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

بازی God of War محصول سال ۲۰۱۸ انقلابی در این مجموعه بود. تغییر زاویه دوربین از ثابت به متحرک و همچنین ایجاد تغییرات اساسی در سرعت گیم‌پلی بازی و سیستم مبارزات آن، تنها بخشی از تغییراتی بود سازندگان روی این مجموعه اعمال کردند. مدت زمان گیم‌پلی بازی نیز بسیار طولانی‌تر از سه نسخه قبلی بود و در کنار آن برای اولین بار ماموریت‌های جانبی نیز به بازی اضافه شده بود. انتظار می‌رود God of War: Ragnarok (یا هر اسمی که در آینده روی آن گذاشته شود) باز هم طولانی‌تر از گاد آو وار ۲۰۱۸ باشد و محیط وسیع‌تری در به مخاطبان ارائه کند.

آقای دیوید جف (David Jaffe)، خالق مجموعه گاد آو وار در تازه‌ترین ویدیو خود در یوتیوب گفت بر اساس اطلاعات که وی در اختیار دارد نسخه جدید God of War حدودا ۴۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت. البته وی مطمئن نیست این مدت زمان برای تکمیل بازی است یا صرفا تمام کردن بخش داستانی.

چنانچه این ۴۰ ساعت زمان مورد نیاز برای تکمیل کردن بازی باشد، می‌توان گفت مدت زمان این بازی تقریبا با نسخه ۲۰۱۸ برابری می‌کند اما، اگر زمان اعلام شده توسط آقای جف صرفا مربوط به بخش داستانی بازی باشد، باید گف سازندگان قصد دارند با نسخه جدید گام بزرگی را در تاریخ فرنچایز گاد آو وار بردارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: