نسخه جدید inFamous

شایعه: نسخه جدید inFamous در PlayStation Showcase معرفی می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۲

مطابق ادعای اینسایدر مشهور و موسس وبسایت Xbox Era، استودیو ساکر پانچ در حال ساخت نسخه جدید inFamous است و قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور از آن رونمایی کند و به احتمال قوی این اتفاق در رویداد PlayStation Showcase رخ می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

هر چند استودیو ساکرپانچ در مقایسه با استودیوهایی نظیر ناتی داگ و سانتامونیکا، کم‌تر شناخته شده‌است اما، همراه این این استودیو به ساختن بازی‌های سرگرم کننده و خوش ساخت شناخته شهرت داشته‌است. بازی‌هایی نظیر Sly Cooper و inFamous. البته محصول جدید آن‌ها، Ghost of Tsushima در مقایسه با سایر عناوین از موفقیت تجاری بالاتری بهره مند شد و مخاطبان نیز در رویداد The Game Awards 2020، آن را به عنوان برترین بازی سال گذشته برگزیدند. منطقا تیم سازنده باید بلافاصله به سراغ ساختن دنباله این بازی برود اما، ممکن است ساکر پانچ قصد داشته باشد آی‌پی‌های قدیمی خود را نیز به روزهای اوج بازگرداند.

آقای نیک بیکر (Nick Baker)، موسس وبسایت Xbox Era که اخیرا توانسته با انتشار اطلاعات و جزئیات دقیق و معتبر درباره کمپانی‌های مختلف، بویژه سونی برای خود شهرت و اعتبار خوبی کسب کند، طی یک توئیت مدعی شده ساکر پانچ برای مدتی است که مشغول ساخت نسخه جدید inFamous است و قصد دارد بزودی از آن رونمایی کند و احتمال می‌رود تریلر معرفی بازی در رویداد PlayStation Showcase منتشر شود. البته خود آفای بیکر نیز از این اطلاعات اطمینان کامل ندارد و باید این نکته را مدنظر داشت.

PlayStation Showcase ساعت ۰:۳۰ بامداد روز جمعه ۱۹ام شهریور ماه به وقت تهران برگزار می‌شود. مدت زمان این رویداد حدودا ۴۰ دقیقه است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: