رویداد PlayStation Showcase

خالق God of War: تریلرهای PlayStation Showcase هوش از سر طرفداران می‌برد

توسط محسن شجاعی در ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۶

آقای دیوید جف (David Jaffe)، خالق مجموعه God of War و Twisted Metal می‌گوید بر اساس اطلاعات وی تریلرهای PlayStation Showcase تماما مربوط به بازی‌های AAA استودیوهای فرست پارتی سونی هستند و این رویداد قرار است “هوش ار سر طرفداران پلی استیشن” ببرد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کم‌تر از چهار روز تا برگزاری رویداد دیجیتالی جدید انحصاری شرکت سونی باقی مانده‌است. از ماه‌ها قبل اینسایدرها و خبرنگاران برگزاری این رویداد را پیشبینی کرده بودند و معتقدند بودند سونی هزینه و سرمایه زیادی را صرف این رویداد خواهد کرد. با نزدیک شدن زمان برگزاری، هیجان و اشتیاق میان طرفداران دائما افزوده می‌شود و آن‌ها امیدوار هستند از پروژه‌های جدید و بزرگ پلی استیشن در این رویداد رونمایی شود. خبر خوب این است که خالق مجموعه‌های God of War و Twisted Metal نیز معتقد است این رویداد چهل دقیقه‌ای سرشار از معرفی‌های جذاب است.

آقای دیوید جف (David Jaffe) اخیرا در اکانت توئیتر خود اعلام کرد موفق شده اطلاعاتی درباره یک بازی جدید پلی استیشن کسب کند و مطابق اطلاعات وی این بازی در کنار سایر ریلرهای PlayStation Showcase هوش از سر طرفداران می‌برد.

به گزارش وبسایت VGC، آقای جف در یکی از ویدیوهای کانال یوتیوب خود نیز گفته آن دسته از طرفداران که انتظار یک رویداد سرشار از بازی‌های بزرگ و AAA سونی را دارند که یادآور دوران اوج آن‌ها در نمایشگاه‌های مختلف باشد، ناامید نخواهند شد. وی اینگونه برنامه ریزی‌های سونی را توصبف کرد:

نمایش‌های متنوعی در راه است. منتظر دیدن واکنش‌های طرفداران به این رویداد هستم.

رویداد PlayStation Showcase ساعت ۰:۳۰ بامداد روز جمعه نوزدهم شهریور ماه به وقت تهران برگزار می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: