ریمستر بازی Alan Wake

شایعه: ریمستر بازی Alan Wake ماه آینده منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۰۳

مطابق اطلاعات یکی از خرده فروشی‌ها در تایوان ریمستر بازی Alan Wake قرار است سیزدهم مهر ماه سال جاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم منتشر شود. شایعات پیشین نیز خبر عرضه این بازی را تایید کرده بودند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از ابتدای نسل هشتم کنسول‌های بازی شایعات و اخبار زیادی مبنی بر عرضه بازی آلن ویک، محصول وحشت روان شناختی تحسین شده استودیو فنلاندی رمدی در قالب یک ریمستر برای کنسول‌های نسل هشتم وجود داشت. اوایل سال میلادی جاری بار دیگر این اخبار و شایعات قوت گرفتند. در فایل‌های بک‌اند فروشگاه اپیک استور، اطلاعات و تصاویری درباره ریمستر دیده شد و اکنون بار دیگر سایر پلتفرم‌های فروش نیز (سهوا یا عمدا) عرضه این ریمستر را تایید کردند و ظاهرا زمان زیادی نیز تا انتشار بازی نمانده‌است.

یکی از کابران توئیتر با نام کاربری Wario64 احیرا تصاویری را از یکی از خرده فروش‌ها در تایوان به نام Rakuten منتشر کرده‌است. در این تصاویر ریمستر بازی Alan Wake برای کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی سونی در کنار کنسول‌های ایکس باکس لیست شده‌است. وبسایت Windows Central صحت این اطلاعات را تایید می‌کند و می‌گوید تصاویر کاملا واقعی هستند. مطابق اطلاعات صفحه فروش بازی در Rakuten، تاریخ انتشار این ریمستر سیزدهم مهر ماه سال جاری (پنجم اکتبر ۲۰۲۱) است. در صورت صحت داشتن این اطلاعات، انتظار می‌رود بزودی از این ریمستر رونمایی شود.

رمدی چندی پیش اعلام کرد پروژه AAA جدید آن‌ها وارد فاز تولید شده‌است و مطابق شایعات این بازی، نسخه دوم بازی آلن ویک است. اپیک گیمز وظیفه نشر این بازی را بر عهده دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: