اطلاعات جدید بازی Gotham Knights

اطلاعات جدید بازی Gotham Knights در DC FanDome منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ , ۲۰:۵۰

اعضای استودیو WB Games Montréal در تازه‌ترین کنفرانس خبری خود اعلام کردند اطلاعات جدید بازی Gotham Knights در رویداد DC FanDome منتشر می‌شود. آن‌ها در این کنفرانس از یکی از key artهای بازی نیز رونمایی کردند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اعضای استودیو WB Games Montréal اخیرا در یک کنفرانس خبری شرکت کرده‌اند و در آن درباره روند ساخت این بازی و چالش‌هایی که در مسیر ساخت بازی با آن مواجه شدند، صحبت کردند. آن‌ها از انتشار اطلاعات و جزئیات درباره بازی خودداری کردند و صرفا به نمایش یکی از key artهای جدید بازی، بسنده کردند. البته خبر خوشی که آن‌ها برای هواداران داشتند این بود که اطلاعات و جزئیات بیشتر درباره بازی (و احتمالا یک نمایش جدید از آن) در رویداد DC FanDome که قرار است امسال برگزار شود، منتشر خواهد شد.

سازندگان از ارائه جزئیات بیشتر درباره اطلاعات جدید بازی Gotham Knights که قرار است در رویداد DC FanDome منتشر شود، خودداری کردند. key art بازی شخصیت‌های اصلی بازی را به نمایش می‌گذارد. رد هود، رابین، نایت وینگ و بت گرل. شاید جدا از این key art، تریلر گیم‌پلی بازی که سال گذشته نمایش داده شد، تنها اطلاعات زسمی از بازی بود که منتشر شد. رویداد DC FanDome شانزدهم اکتبر برگزار می‌شود و انتظار می‌رود سرنوشت بسیاری از استودیوهای زیر مجموعه WB Games در این کنفرانس مشخص شود.

بازی گاتهام نایتز برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: