رئیس استودیوهای پلی استیشن

رئیس استودیوهای پلی استیشن خبر از سوپرایزهای ویژه در رویداد Playstation Showcase می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۴۸

در فاصله کم‌تر از یک هفته تا برگزاری قسمت جدید رویداد Playstation Showcase، آقای هرمن هالست (Hermen Hulst) رئیس استودیوهای پلی استیشن به طور ضمنی خبر از معرفی بازی‌های فرست پارتی سونی در این رویداد داد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از چند ماه پیش که اینسایدرها و ژورنالیست‌های مختلف خبر از برگزاری یک رویداد دیجیتال توسط سونی در ماه سپتامبر می‌دادند، معقتد بودن  قرار است سونی از چندین بازی انحصاری بزرگ خود در این رویداد رونمایی کند. سونی نیز چند روز پیش به صورت رسمی اعلام کرد رویداد Playstation Showcase را طی چند روز آتی برگزار خواهد کرد، تنور شایعات و اخبار درباره برنامه‌های سونی برای این رویداد بار دیگر داغ شد. هر چند سونی تا کنون چندان از برنامه‌های خود برای سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ میلادی و سال میلادی آینده رونمایی نکرده اما، انتظار می‌رود شاهد جاری شدن سیل اخبار در Playstation Showcase باشیم.

روز گذشته آقای هرمن هالست (Hermen Hulst) رئیس استودیوهای پلی استیشن در اکانت توئیتر خود و در پاسخ به توئیت اطلاعیه سونی مبنی بر زمان برگزاری رویداد Playstation Showcase، اعلام کرد طی چند سال اخیر استودیوهای زیر مجموعه سونی سخت مشغول فعالیت بوده‌اند و وی بی‌ صبرانه منتظر نمایش حاصل تلاش‌های آن‌ها است. با توجه به گفته‌های آقای هالست انتظار می‌رود در این رویداد شاهد رونمایی از بازی‌های جدید فرست پارتی سونی باشیم.

رویداد Playstation Showcase نهم سپتامبر (جمعه ۱۹ام شهریور) ۳۰ دقیقه بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود. مدت زمان این رویداد حدودا ۴۵ دقیقه تخمین زده شده‌است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: