The Accountant

دنباله فیلم The Accountant در حال ساخت است

توسط علیرضا قطبی در ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۶:۳۸

به گزارش سایت  سینمابلند دنباله فیلم “The Accountant” با بازی بن افلک، آنا کندریک و جان برنثال در حال ساخت است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

گاوین اوکانر طی پادکست اینترنتی ریل‌بلند تایید کرد که دنباله این فیلم به کارگردانی خودش در حال ساخت است.

اوکانر در صحبت با سایت سینما‌بلند گفت که همیشه قصد داشته داستان کریس ولف (افلک) را در قالب یک سه‌گانه روایت کند که محوریت آن رابطه بین ولف و برادر از دست رفته‌اش است که برنثال نقش او را ایفا کرد. به گفته اوکانر احتمال ساخت این فیلم از درام “The Way Back”، که افلک نیز در آن بازی می‌کند بیشتر است. وی در این باره گفت:

دنباله‌ی “The Way Back” در کار نخواهد بود، اما ما در حال ساخت دنباله “Accountant” هستیم. ما به معنای واقعی کلمه قرارداد آن را بسته‌ایم و دوباره فیلم “Accountant” را خواهیم ساخت … من همیشه می‌خواستم سه فیلم بسازم زیرا در فیلم دوم ما به برادرش را وارد داستان می‌کنیم. بنابراین شخصیت برنثال بیشتر در فیلم دوم دیده خواهد داشت. و بعد از آن سومین فیلم سینمایی را داریم که من آن را “مرد بارانی پر قدرت” می‌نامم. سومین فیلم قرار است درباره این دو برادر باش که زوجی عجیب و غریب را شکل می‌دهند. قسمت سوم یک فیلم دوستانه خواهد بود.

هیچ کس به طور قطعی نمی‌داند که چقدر طول می‌کشد تا این دنباله ساخته خواهد شد، حتی با وجود بازیگرانی مشهوری چون افلک و برنثال (اوکانر تأیید کرد که افلک برای این دنباله باز خواهد گشت اما خبر بازگشت برنثال را تایید نکرد) اما تایید شفاهی اوکانر می‌تواند قدمی بزرگ در ساخت این فیلم باشد.

اوکانر هیچ جزئیاتی دیگری را در مورد زمان اکران فیلم، نویسنده فیلمنامه، یا تأیید بازگشت بازیگران فیلم اصلی، فاش نکرد بنابراین حرف او تنها چیزی است که ما می‌توانیم به آن استناد کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: