The Wheel of Time

تماشا کنید: تریلر رسمی سریال The Wheel of Time منتشر شد

توسط علیرضا قطبی در ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ , ۰۲:۲۸

اولین تریلر رسمی از مجموعه تلویزیونی “The Wheel of Time” منتشر شد. این سریال فانتزی که بر اساس سری رمان‌های فانتزی به همین نام از رابرت جوردن ساخته شده است در روز جمعه ۲۸ آبان ماه (۱۹ نوامبر) از شبکه آمازون پرایم ویدیو پخش شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر گوشه‌ای از جهان فانتزی جوردن و اعضای گروه جادوگران زن معروف به ای‌ سدی را به ما نشان می‌دهد، کهبا استفاده از قدرت واحد خود؛ توانایی انجام کارهایی خارق العاده مانند کنترل عناصر و شفا دادن دیگران را دارند.

در این پیش پرده می‌توانیم بازیگران پنج شخصیت اصلی کتابهای جوردن را مشاهد کنیم از جمله مادلین مدن در نقش اگوین آلور، مارکوس رادرفورد در نقش پرین آیبارا، بارنی هریس در نقش مت کاتون، زوئی رابینز در نقش نیاوی المیرا و جوشا استرادوفسکی در نقش رند ال ثور که در ادامه با راهنمایی مورین (رزمند پایک) سعی می‌کنند جهان را از سقوط به تاریکی نجات دهند.

علاوه بر این طرفداران می‌توانند سایر عناصر کلیدی داستان‌های جوردن را که در تریلر بطور اجمالی نشان داده شدند، مشاهده کنند، از جمله شهر نفرین شده سایه‌ها، شادار لوگوث، برج سفید تار والون، گروه ای‌ سدی و همچنین موجودات شرور و دشمنان گروه مورین، میردرال‌ها و ترولاک‌ها.

با توجه به بزرگی این دنیای فانتزی، سریال “The Wheel of Time” هنوز راه طولانی را تا تبدیل شدن به یک مجموعه ثابت تلویزیونی در پیش دارد. شبکه آمازون خبر ساخت این سریال را اولین بار در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد، اما به دلیل همه گیری مداوم ویروس کرونا، فیلم‌برداری این مجموعه به تعویق افتاد. در ادامه شما را به دیدن این تریلر جذاب دعوت می‌کنیم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: