دانلود بازی Watch Dogs: Legion رایگان

به مدت سه روز دانلود بازی Watch Dogs: Legion رایگان خواهد بود

توسط محسن شجاعی در ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۲۷

طبق اطلاعیه یوبی سافت دانلود بازی Watch Dogs: Legion از دوازدهم شهریور به مدت سه روز، به عبارتی تا چهاردهم شهریور ماه روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا رایگان خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

نسخه جدید مجموعه واچ داگز با یک نوآوری غیر منتظر سال میلادی گذشته عرضه شد. این بازی با وعده امکان تجربه بازی از دید تمام NPCهای موجود در بازی، بازاریابی موفقی داشت و تصمیم اینکه آیا در کسب اهداف بلند پروازانه‌های خود و جلب رضایت مخاطبان تا چه اندازه موفق بوده، موضوعی است که باید مورد بحث قرار گیرد اما، بدون شک این بازی یکی از بهترین عناوین جهان بازی است که یوبی سافت تا کنون به مخاطبان خود ارائه کرده‌است. این بازی محتواهایی از دو نسخه پیشین مجموعه واچ داگز و همچنین سایر محصولا یوبی سافت دریافت کرده و چنانچه مخاطبی تا کنون امکان تجربه بازی را پیدا نکرده، اکنون فرصت مناسبی است.

طبق اطلاعیه یوبی سافت دانلود بازی Watch Dogs: Legion از دوازدهم شهریور به مدت سه روز، به عبارتی تا چهاردهم شهریور ماه روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا رایگان خواهد بود و مخاطبان این پلتفرم می‌‎توانند بدون پرداخت هزینه اضافی در این مدت بازی را تجربه کنند. این نسخه رایگان شامل بخش داستانی بازی و همچنین محتواهای دانلودی آن می‌شود. آن دسته از مخاطبانی که بازی تهیه کنند، می‌توانند پیشرفت‌های خود به نسخه کامل بازی انتقال دهند.

Watch Dogs: Legion هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: