تریلر گیم پلی بازی Midnight Suns

تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Midnight Suns منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۵۳

استودیو Firaxis Games روز گذشته تریلر گیم پلی بازی Midnight Suns را منتشر کرد. در این تریلر المان‌های بازی‌هایی معروفی مانند مجموعه XCom کم‌تر دیده می‌شود و ظاهرا بازی از این مسیر کمی فاصله گرفته‌است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کمپانی مارول در رویداد گیمزکام سال میلادی جاری از تازه‌ترین محصولا خود در دنیای بازی‌های ویدیویی به نام Midnight Suns رونمایی کرد. این بازی توسط استودیو Firaxis Games ساخته می‌شود و کمپانی ۲K وظیفه نشر آن را بر عهده دارد. از ابتدا سازندگان اعلام کردند این در سبک نقش آفرینی تاکتیکی است و از عناوین نامدار این ژانر مانند XCom الگو برداری خواهد کرد. در تریلری که سازندگان دیروز منتشر کردند ظاهرا بازی از المان‌هایی که یادآور بازی‌هایی مانند Xcom باشد، تا حد زیادی فاصله گرفته و شاید گیم‌پلی بازی کمتر شباهتی از این عنوان را تداعی کند.

تریلر گیم پلی بازی Midnight Suns نوید یک سیستم مبارزه جذاب نوبتی را می‌دهد و ظاهرا طرفداران این سبک می‌توانند روی این بازی برای ارائه یک تجربه جذاب و سرگرم‌ کننده، حساب کنند. آنطور که از تریلر بازی مشخص است، تصاحب موقعیت‌های بهتر در محیط مبارزه و همکاری تیمی، کلید اصلی موفقیت در مبارزات بازی است. شاید تنها موردی ممکن باعث تعجب و بعضا اعتراض طرفداران شود، تاکید فراوان روی استفاده از کارت‌های قابلیت است. در ابتدا هر نبرد بازیکن می‌تواند دک کارت‌های خود را از سه قهرمان، چندین کارت قابلیت و برخی کارت‌های رندوم بچیند.

در پایان شما را به تماشای تریلر منتشر شده، دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: