Cuckoo

جان مالکوویچ و جما چان در فیلم Cuckoo ایفای نقش خواهند کرد

توسط علیرضا قطبی در ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۸:۰۲

به گزارش سایت ددلاین نامزد جایزه اسکار و برنده جایزه امی جان مالکوویچ (در خط آتش، میلیاردها، پاپ جدید) ، جما چان (جاودانگان، انسان‌ها، اجازه دهید همه آنها صحبت کنند)، هانتر شفر (سرخوشی) و سوفیا بوتلا (بلوند اتمی) در فیلم ترسناک “Cuckoo” ایفای نقش خواهند کرد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

جزییات داستان فیلم همچنان سربسته مانده است. این فیلم توسط از استودیوی نیون در حال تولید است و انتظار می‌رود فیلمبرداری آن در ماه آپریل سال ۲۰۲۲ آغاز شود.

فیلم “Cuckoo” توسط تیلمان سینگر نوشته و کارگردانی خواهد شد، سینگر برای ساخت فیلم ترسناک “لوز” در سال ۲۰۱۸ شهرت دارد. این فیلم نامزد و برنده جوایز متعددی در جشنواره فیلم‌های سینمایی شد از جمله برای بهترین فیلم ( در ژانر وحشت) در جشنواره فاتستیک فست و بهترین فیلم بلند در جشنواره فیلم فرکچرد ویژن، پل فالتز، فیلمبردار فیلم لوز به همراه سایمون واسکوف آهنگساز و داریو مندز آکوستا، طراح تولید فیلم، بار دیگر با سینگر در ساخت این فیلم جدید همکاری خواهند کرد.

بازیگر فیلم “لوز”جان بلوتارت، زیتا هانروت و پروشات مدنی نیز از هنرپیشگان دیگری هستند که در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.

کن کائو و جاش روزنبام از استودیوی ویپوینت اینترتینمنت به همراه مارکوس هالبرشمیت و ماریا تسیکا از استودیوی فیکشن پارک و ثور بردول تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهد دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: