کارگردان بازی PUBG

کارگردان بازی PUBG از تیم سازنده بازی جدا شد

توسط محسن شجاعی در ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۹

آقای Branden Greene، ملقب به PlayerUnknown و کارگردان بازی PUBG از تیم PUBG Studios رسما جدا شد. این استودیو وظیفه تولید محتوا و پشتیبانی از پابجی را بر عهده داشت. آقای گرین استودیو مستقل خود را نیز راه اندازی کرد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای برندن گرین (Branden Greene) که بیشتر در میان اهالی صنعت گیم به PlayerUnknown  شناخته می‌شود در کنفرانس خبری اخیر خود به صورت رسمی اعلام کرد از شرکت depart Krafton که یک شرکت کره‌ای است و وظیفه نشر بازی پابجی و مالکیت PUBG Studios را در احتیار دارد، جدا شده‌است. آقای گرین قصد دارد استودیو مستقل و جدید خود را راه اندازی کند و به دنبال خلق تجربه‌های جدید و نو برای طرفداران صنعت گیم برود.

استودیو جدید کارگردان بازی PUBG که PlayerUnknown Productions نام دارد یک استودیو مستقل در آمستردام است و هدف اصلی آن : “تحقیقات و تجربه و خلق تکنولوژی، شیوه و گیم‌پلی جدید” است. این استودیو قصد دارد به دنبال سیستم‌هایی بگردد که به کمک آن‌ها می‌توان بازی‌های اوپن ورلد را با جهان‌هایی عظیم خلق کرد. شرکت depart Krafton درصد کمی از سهام‌های این استودیو را در احتیار خواهد داشت.

آقای گرین طی چند سال گذشته مشغول ساخت یک IP جدید بوده‌است و احتمال می‌رود در استودیو جدید روند ساحت این بازی را ادامه دهد. وی در پیام تشکر خود از همکاران سابق و ناشر بازی اینگونه گفت:

از تمام اعضای PUBG Studios و شرکت depart Krafton بابت فرصتی که در احتیار من قرار دادند و موقعیت‌هایی که طی این سال‌ها برای من خلق کردند، صمیمانه سپاس گذارم.

باید دید مسیر بازی پابجی تحت رهبری جدید تغییر پیدا می‌کند یا تیم پشتیبانی همچنان دنباله رو شیوه‌های Branden Greene خواهند بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: