بازی‌ های Game Boy

شایعه: بازی‌ های Game Boy بزودی به نینتندو سوییچ اضافه می‌شوند

توسط محسن شجاعی در ۹ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۹

طبق ادعای یکی ا اینسایدرهای نیتندو، این شرکت قصد دارد در آینده‌ای نه چندان دور بازی‌ های Game Boy و بازی‌های Game Boy Color را به سرویس اشتراکی آنلاین خود اضافه کند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

کاربران سرویس اشتراکی Nintendo Switch Online هر ماه می‌تواند در ازای پرداخت مبلغی، به مجموعه از بازی‌های قدیمی و خاطره‌انگیز کنسول‌های NES و SNES دسترسی داشته باشند. مخاطبان قدیمی‌تر و بزرگسال صنعت گیم به خوبی می‌دانند که این دو کنسول، تنها کنسول‌های موفق و فراگیر شرکت نینتندو نیستند و کنسول دستی گیم بوی نیز با در اختیار داشتن بازی‌های خاطره‌انگیزی همچون Snake و Tetris از محبوبیت فراوانی در دوران خود برخوردار بود. متاسفانه امکان تجربه بازی‌های این کنسول برای مشترکین سرویس Nintendo Switch Online فراهم نیست. البته اینسایدر معروف، NateDrake معتقد است بزودی این شرایط تغییر خواهد کرد.

وی در تازه‌‎ترین پادکست خود اخیرا به اطلاعاتی که از طریق دیتا ماینینگ در سال ۲۰۱۹ استراخ کرده، اشاره می‌کند و می‌گوید در همین اطلاعات توانسته شبیه سازی را که برای اجرای بازی‌های SNES نوشته را پیدا کند. وی در ادامه افزود شبیه ساز بازی‌ های Game Boy و بازی‌های Game Boy Color را نیز در همین فایل‌ها پیدا کرده‌است. NateDrake معتقد است نینتندو بزودی خبر اضافه شدن بازی‌های گیم بوی به سرویس Nintendo Switch Online را تایید می‌کند. منابع وبسایت Nintendo Life نیز ادعای وی را تایید کرد و بدین ترتیب اعتبار گفته‌های وی بیشتر از قبل شد.

لازم به ذکر است برنامه ریزی‌ها در صنعت پویایی مانند ویدیو گیم دائما در حال تغییر است و بعضا منابع معتبر نیز به اشتباه می‌افتند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: