گزارش : خالق بازی Yakuza از شرکت SEGA جدا شده است

گزارش : خالق بازی Yakuza از شرکت SEGA جدا شده است

توسط مهتاب جهاندار در ۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۹:۰۰

اخیرا بلومبرگ گزارش داد که Toshihiro Nagoshi خالق بازی Yakuza در آستانه جدایی از شرکت SEGA قرار دارد و در حال مذاکره با شرکت NetEase برای پیوستن است. با دنیای بازی همراه باشید.

این تغییرات ناشی از اقدامات چین برای مبارزه با اعتیاد بازی‌های ویدئویی بوده که در حال انجام گیری است. گفته شده Toshihiro Nagoshi تیم جدیدی در NetEase خواهد ساخت و روی عناوین جدید مشغول به کار می‌شود.

اگر این گزارش صحت داشته باشد، نشان می‌دهد که شرکت NetEase به دنبال عرضه محصولات در خارج از چین است. تاکنون دو شرکت NetEase و SEGA به این موضوع اشاره نکردند و تایید یا تکذیب نداشتند.

NetEase یک شرکت بزرگ چینی فعال در حوزه بازی‌های ویدئویی بوده که با شرکت‌های بازیساز مختلفی برای ارائه محصول به خارج از بازار چین فعالیت دارد. استودیو TiMi متعلق به Tecent به تازگی با The Pokemon Company برای Pokemon Unite همکاری کرده، این استودیو اخیرا همکاری خود را با استودیو Xbox Game اعلام کرده و استودیو Sumo را با مبلغ ۱.۲۷ میلیارد دلار خریداری کرد.

NetEase مدتی است که شریک تجاری Blizzard بوده و گفته می‌شود که می‌خواهد استعدادهای خارجی را برای IPهای اصلی استخدام کند. باید منتظر ماند آیا خالق بازی Yakuza از SEGA جدا شد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: