سازنده Saints Row به عدم عقب نشینی در توسعه این بازی اشاره کرد

سازنده Saints Row به عدم عقب نشینی در توسعه این بازی اشاره کرد

توسط مهتاب جهاندار در ۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۲۴

با توجه به داستان و گیم پلی شلوغ در Saints Row 4 و Gat Out of Hell، استودیو سازنده Saints Row وظیفه سختی برای توسعه یک نسخه جدید کاملا بهبودیافته داشت. با دنیای بازی همراه باشید.

ساختار گیم پلی سری Saints Row به شکلی بود که آینده مبهمی برای آن به وجود آورد. به تازگی استودیو Volition در مصاحبه اخیر با یکی از رسانه‌ها تایید کردند که تصمیم دارند به توسعه عنوانی بپردازند که مبارزه و جنگ‌های زمینی دارد و از جنگ‌های فضایی و برخی مشابه آن دوری کنند.

در واقع نسخه ریبوت Saints Row با سبک اکشن و جنایی همراه است، هرچند باید آن را جهان باز هم بدانیم. اگرچه تصمیم بسیار منطقی بوده اما برخی از طرفداران واکنش مثبتی نداشتند و منتظر عنوانی بودند که همچنان سبک جنگ فضایی خود را حفظ کرده است.

با این حال استودیو Volition نسبت به چشم انداز جدید بسیار راضی بوده و قصد عقب نشینی ندارد. یکی از طرفداران در توییتر توسعه دهنده درباره نگرانی خود پیرامون عنوان آینده گفته، که سازنده چنین واکنشی نشان داد:

ما عقب نشینی در این بازی نخواهیم داشت.

تاکنون نمایش امیدوارکننده از بازی ریبوت Saints Row مشاهده کردیم و انتظار داریم با یک اثر موفق رو به رو باشیم. این عنوان در ۲۵ فوریه سال ۲۰۲۲ برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: