دموی بازی Lost Judgment

ظاهرا دموی بازی Lost Judgment پیش از عرضه بازی منتشر می‌شود

توسط محسن شجاعی در ۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۳۹

مطابق گفته یکی از کاربران معتبر توئیتر استودیو Ryu Ga Gotoku قصد دارد در آینده نه چندان دور دموی بازی Lost Judgment را منتشر کند. این اطلاعات بر اساس بررسی دیتاهای وبسایت PS Store به دست آمده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

یکی از کاربران توئیتر که سابقه خوبی در افشای اطلاعات درباره استودیوهای بازی سازی، بویژه استودیوهای ژاپنی دارد، مدعی است استودیو بازی سازی Ryu Ga Gotoku، سازنده عنوان Lost Judgment قصد دارد بزودی یک نسخه دمو از این بازی را در احتیار کاربران قرار دهد. در بخش توضیخات نسخه PS4 این دمو آمده‌است: ” Lost Judgment: Unjudged Memory Trial Version” این کاربر با بررسی دیتاهای استخراج شده از وبسایت PS Store موفق شده این اطلاعات را کسب کند.

هنوز شرکت سگا و استودیو Ryu Ga Gotoku، ناشر و سازنده درباره این اطلاعات فاش شده از دموی بازی Lost Judgment واکنشی نشان نداده‌اند و مشخص نیست این دمو چه زمانی منتشر می‌شود و اینکه قرار است برای تمام پلتفرم‌های مقصد بازی منتشر شود یا صرفا پلتفرم‌های خاص. البته شرکت سگا زمان معرفی بازی اعلام کرده بود قصد دار زین پس بازی‌های خود را به صورت هم زمان در سراسر دنیا منتشر کند و بنابراین نمی‌توان انتظار داشت این دمو در انحصار مخاطبان ژاپن و آسیایی باشد.

در Lost Judgment قرار است مخاطبان بار دیگر در نقش کارآگاه Takayuki Yagami قرار می‌گیرند. در کنار وی، همکارش Masaharu Kaito که عضو سابقه یاکوزا است در حل پرونده پیچیده کمک می‌کند. پرونده که متهم اصلی آن مدارک کافی برای اثبات اینکه هنگام وقوع جرم در صحنه حضور نداشته را دارد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: