تصویر جدید بازی Starfield

دو تصویر جدید بازی Starfield فاش شدند

توسط محسن شجاعی در ۸ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۲۱

اخیرا یکی از کاربران وبسایت ردیت دو اسکرین شات در وبسایت imgur منتشر کرده که مدعی است دو تصویر جدید بازی Starfield هستند. یکی از این تصاویر مربوط به داخل یک پایگاه فضایی و دیگری چندین کاسنپ آرت از سفینه‌های فضایی است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمان معرفی بازی استارفیلد تا به امروز سازندگان بسیار محافظه کارانه نسبت به این بازی عمل کرده‌اند و اطلاعات چندانی درباره آن در اختیار رسانه‌ها و مخاطبان قرار ندادند. البته این بدان معنا نیست که هیچ اطلاعات و جزئیاتی درباره بازی در دسترس نیست و افراد و لیکرها دست به کار شدند و هر از گاهی شاهد انتشار اطلاعات عموما غیر رسمی و ضد و نقیضی از بازی منتشر شدند. مدتی قبل چندین تصویر از بازی لیک شد گه طبق گفته منتشر کننده مربوط به دمویی بود که سازندگان سال ۲۰۱۸ آماده کرده بودند. اخیرا یکی از کاربران وبسایت ردیت بار دیگر دو تصویر جدید از بازی منتشر کرده که اسکرین شات‌هایی از همان نسخه دمو ۲۰۱۸ هستند.

این دو تصویر جدید بازی Starfield شباهت‌های بسیاری به مجموعه تصاویر پیشین دارند و یکی از آن‌ها مربوط به داخل یک پایگاه فضایی است که بی شباهت به تصاویری که از پیشتر از داخل سفینه منتشر شدند، نیست. تصویر دیگر چندین کانسپت آرت از سفینه فضایی است که یادآور تیزری معرفی بازی است که در E3 سال ۲۰۱۸ منتشر شد.

در ادامه می‌توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:

بازی Starfield بیستم آبان ۱۴۰۱ (۱۱ام نوامبر ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: