الکترونیک آرتز

الکترونیک آرتز: استخدام کردن کارمندان بدرفتار اجتناب ناپذیر است

توسط محسن شجاعی در ۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۶:۰۴

اخیرا با توحه به تنش‌ها و مسائل که تحقیقات اکتیویژن بلیرزارد ایجاد شده، اعضای شرکت الکترونیک آرتز نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و به اظهار نظر پرداختند. به گفته آن‌ها وظیفه اصلی سران یک شرکت کنترل کردن رفتارهای نادرست است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

از زمانی که چند هفته پیش تحقیقات گسترده درباره رفتارهای غلط کارمندان و سران استودیو بلیزارد آغاز شد، جو سنگین و فراگیری در میان فعالان و مخاطبان صنعت گیم حاکم شد و یکی از داغ‌ترین بحث‌ها در میان اهالی گیم، شرایط این استودیو و دلایل اصلی این رویدادهای ناگوار در اکتیویژن بلیزارد بود و ظاهرا فشار تا جایی روی اکتیویژن بالا رفته که به ناچار لوگوی خود را از نسخه جدید مجموعه محبوب خود، کال آو دیوتی حذف کرده‌است. استودیوها و شرکت‌ها بزرگ نیز نظرات خود را در این باره بیان کردند و جنبه‌های مختلف این ماجرا را بررسی کردند و اخیرا الکترونیک آرتز به این قضایا واکنش نشان داده‌است.

اخیرا آقای کریس برازو (Chris Bruzzo)، یکی از مدیران اجرایی الکترونیک آرتز با وبسایت Games Industry مصاحبه کرده‌است. به گفته ایشان همیشه در شرکت‌ها و استودیوها بزرگ افراد بد رفتار و بد برخوردی وجود دارند که استخدام می‌شوند و این امری اجتناب ناپذیر است و شرکت آن‌ها نیز به عنوان مجموعه‌ای که بیش از ده هزار کارمندان در آن فعال هستند، از گزند این مشکلات در امان نیست اما، یک گروه از اعضا شرکت زمان خود را صرف تحقیقات و بررسی شکایاتی که در این باره می‌شود، می‌کنند و اقدامات لازم را برای رفع آن‌ها اتخاذ می‌کنند. در همین راستا به گفته آقای برزاو اقدامات مهمی در شرکت آن‌ها صورت گرفته و چندین کارمندان که باعث تنش شده بودند، اخراج شده‌اند.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: