دنباله Uncharted

ناتی داگ علاقه مند به ساخت دنباله Uncharted است

توسط محسن شجاعی در ۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۴۶

سران استودیو ناتی داگ اخیرا در مصاحبه‌ای درباره احتمال ساخته شدن دنباله Uncharted و The Last of Us صحبت کردند. طبق گفته‌ آن‌ها در آینده قرار است در کنار ساخت آی‌پی‌های جدید، شاهد بازگشت این دو مجموعه نیز باشیم. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

مجموعه اکشن ماجراجویی آنچارتد از همان ابتدا که در اوایل نسل هفتم برای کنسول پلی استیشن ۳ عرضه شد، توانست جایگاه خود را به سرعت در میان بازی‌های انحصاری سونی و طرفداران آن بیاید و پس از عرضه چهار نسخه موفق، به نظر می‌رسید این مجموعه به پایان راه خود رسیده و با توجه به پایان بندی بازی Uncharted 4: A Thief’s End داستان ماجراجویی‌ها نیتن دریک و دوستان او خاتمه یافته‌است. البته به نظر می‌رسد ناتی داگ هنوز به صورت کامل این مجموعه را کنار نگذاشته و ممکن است در آینده به سراغ آن برود.

اخیرا دو مدیرعامل استودیو ناتی داگ، آقایان نیل دراکمن (Neil Druckmann) و ایوان ولز (Evan Wells) با وبسایت Game Informer مصاحبه‌ای داشته‌اند و طی آن درباره آینده استودیو و بازی‌هایی که قرار است سازندگان به سراغ آن بروند، با یکدیگر صحبت کردند. زمانی که درباره احتمال ساخته شدن دنباله Uncharted و The Last of Us از آن‌ها سوال شد، پاسخ دادند رویکرد استودیو اینگونه است که هم پروژه‌ها و آی‌پی‌های جدیدی بسازند و هم نسخه‌‌هایی از مجموعه‎‌های قدیمی خود داشته باشند:

اگر بخواهم ساده پاسخ دهم علاقه ما به هر دو مورد است. [ساخت آی‌پی جدید و دنباله مجموعه‌های قدیمی]. در میان اعضای استودیو هم اشتیاق زیادی برای ساختن IPهای جدید وجود دارد و عشق فراوان به آنچارتد و لست آو آس. فکر می‌کنم در آینده از ما هر دو گونه پروژه را ببینید.

مشخصا نمی‌توان از صحبت‌های آقای ولز اینگونه برداشت کرد که دنباله آنچارتد در دست ساحت است اما، پس از عرضه نسخه چهارم این اولین باری بود که یکی از سران استودیو با دید مثبت درباره آینده مجموعه صحبت کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: