دنباله Death Stranding

به گفته نورمن ریداس دنباله Death Stranding در دست ساخت است

توسط حسین بازدید در ۷ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۳:۰۰

دنباله Death Stranding طبق گفته‌ی غیررسمی نورمن ریداس، بازیگر نقش سم پورتر بریجز در دست ساخت قرار دارد. با دنیای بازی همراه باشید.

نورمن ریداس که برای بازی در نقش‌های دریل دیکسون در سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) و نقش اصلی بازی Death Stranding یعنی سم پورتر شناخته می‌شود، اخیرا صحبت‌هایی درباره پروژه‌‌ی بعدی‌اش داشته است. او به تازگی در مورد آینده‌ی دث استرندینگ با خبرنگار IGN برزیل و AdoroCinema صحبت کرده و ریداس نقل کرده است که:

من فکر می‌کنم که داریم دث استرندینگ دوم رو می‌سازیم. بازی الان در مراحل مذاکره‌ است. خب… خیلی خوب!

قطعا صحبت‌ نورمن ریداس برای طرفداران Death Stranding بسیار خوشایند تلقی می‌شود؛ با این حال هنوز از طریق منابع رسمی تائید نشده است. همین‌طور کاملا مشخص نیست که شاید نورمن ریداس به نسخه کارگردان بازی Death Stranding اشاره دارد که قرار است در ماه آینده برای پلی استیشن ۵ عرضه شود. آیتم‌ها و عناصر زیادی به  بازی از جمله جت پک، اسلحه‌های جدید، رمپ پرش و از همه مهم‌تر، محتوای داستانی جدید بود که در آخرین تریلر هشت‌ دقیقه‌ای بازی به آن‌ها پرداخته شد. شاید نورمن ریداس به تغییرات این نسخه واکنش نشان داده باشد. احتمال دارد که محتوای داستانی جدید، زمینه‌ی دنباله Death Stranding را فراهم کنید.

در آخرین تریلر نسخه کارگردان Death Stranding مشخص شد که یکی از عناصر تبلیغاتی بازی، یعنی نوشیدنی‌های Monster از بازی حذف شدند و همین اتفاق باعث تعجب مخاطبین شد. تریلری که در افتتاحیه گیمزکام امسال به نمایش گذاشته شد و از ویژگی‌های جدید Death Stranding Director’s Cut رونمایی کرد، تفاوت‌های زیادی با بازی اصلی رقم می‌زد.

شایان ذکر است که هیدئو کوجیما از لفظ «نسخه کارگردان» برای نسخه جدید دث استرندینگ اعلام رضایت نکرده است. زیرا او این عبارت را بدین معنا می‌داند که محتوایی قبل از عرضه بازی حذف شده و حالا به بازی اضافه می‌شود که این موضوع غلط است. به هر حال باید منتظر عرضه این نسخه و اخبار جدید پروژه‌ی هیدئو کوجیما باشیم. به احتمال فراوان بعد از عرضه Death Stranding Director’s Cut اخبار و شایعات بیشتری به دستمان خواهد رسید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: