کارگردان بازی No More Heroes

بازی No More Heroes 3 آخرین نسخه مجموعه No More Heroes است

توسط محسن شجاعی در ۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۵:۱۵

کارگردان بازی No More Heroes 3 و خالق مجموعه No More Heroes در اکانت توئیتر خود اعلام کرد نسخه سوم پایانی بر ماجراهای خونین و عجیب و غریب تراویس تاچداون (Travis Touchdown) خواهد بود و دیگر نسخه دیگری [حداقل تا اطلاع ثانوی] از این مجموعه ساخته نمی‌شود. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای سودا ۵۱ (SUDA 51) بدون شک یکی از خاص‌ترین و پرکارترین کارگردانان فعال دز صنعت گیم است. بازی‌های عجیب وی و که سرشار از شخصیت‌های اغراق شده و اتفاقات غیر منتظره‌ هستند را تقریبا تمامی اهالی گیم می‌شناسند اما، اینکه چه تعداد از این مخاطبان به سراغ بازی‌های وی بروند، برای هر بازی متفاوت است. بدون شک یکی از فرنچایزهایی که وی روی آن‌ها کار کرده و می‌توان آن را جزو بازی‌های محبوب و موفق محسوب کرد، مجموعه No More Heroes است. فرنچایزی که داستان شخصیت به نام تراویس تاچداون (Travis Touchdown) را که عاشق ویدیو گیم و انیمه است را روایت می‌کند. وی بنا بر اتفاقات درگیر اتحادیه آدمکش‌های می‌شود و ادامه مسیر وی که پر از رویدادهای خونین و غیر منتظره است.

نسخه سوم این مجموعه دیروز روانه بازار شد و مانند دو نسخه پیشین خود توانست نظر مثبت اکثر منتقدان را به خود جلب کند و آنگونه که از تعریف افرادی که موفق به تجربه بازی شده‌اند، مشخص است سیر رویدادهای این نسخه به نحوی خوبی ماجراهای تراویس را پایان می‌دهد اما، نظر تیم سازنده در این باره چیست؟ اکانت رسمی بازی اخیرا یک بیانیه‌ای نسبتا مفصل از کارگردان بازی، آقای سودا ۵۱ منتشر کرده‌است. ایشان نیز در بخشی از پیام خود ضمن تشکر از طرفداران سری اعلام کرده نسخه سوم پایانی بر سه‌گانه تراویس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: