بازیگران بازی GTA

صداپیشه معروف به جمع بازیگران بازی GTA ملحق شد

توسط محسن شجاعی در ۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۵۸

آقای دیو جکسون (Dave Jackson)، صدا پیشه معروف اخیرا در اکانت فیسبوک خود اعلام کرد قرار است نقش یک افسر پلیس را در “نسخه جدید GTA” ایفا کند و بدین ترتیب به جمع بازیگران بازی GTA ملحق شده‌است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

آقای دیو جکسون یکی از معروف‌ترین صدا پیشگان حال حاضر صنعت گیم است و سابقه ایفای نقش در انیمیشن‌ها و بازی‌های مختلفی را در کارنامه دارد. وی اخیرا در اکانت فیسبوک خود اعلام کرده‌است که قرار است روی یک “نسخه جدید مجموعه GTA” کار کند. وی وظیفه ایفای نقش در نقش یک افسر پلیس به نام فرمانده مک کلین (Captain McClane) را بر عهد دارد.

این اطلاعیه مبهم و دوپلو آقای جکسون مبنی بر اضافه شدن وی به تیم بازیگران بازی GTA سبب شده از ۲۴ ساعت گذشته تا کنون طرفداران هیجان زده، بار دیر اشتیاق بالای خود را برای تجربه نسخه جدید نشان دهند و شروع به تئوری پردازی و بروز هیجان خود در شبکه‌های احتماعی بکنند. البته مشخص نیست این کارکتر جدید که آقای جکسون وظیفه ایفای نقش آن را بر عهده دارد، یکی از شخصیت‌های بازی GTA 6 است یا مربوط به یکی از محتواهایی است که قرار است در آینده برای GTA Online منتشر شود. با توجه به اینکه ظاهرا راک استار قراردادی با آقای جکسون برای عدم توضیح درباره شخصیت خود امضا نکرده و وی توانسته درباره آن در شبکه‌های اجتماعی صحبت کند، انتظار می‌رود مورد GTA Online محتمل‌تر باشد.

مطابق اخبار و گزارش‌هایی که می‌توان آن‌هار معتبرتر از سایر شایعات دانست، راک استار اکنون مشغول کار روی دو پروژه مربوط به پروژه GTA است. اولی ریمستر سه‌گانه کلاسیک GTA Vice City ،GTA 3 و GTA San Andreas است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: