تصاویر جدید بازی Elden Ring

تصاویر جدید بازی Elden Ring منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۴:۴۰

آقای جف کیلی (Geoff Keighly)، میزبان رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ در اکانت توئیتر خود اقدام به انتشار تصاویر جدید بازی Elden Ring کرد. از سوی دیگر وبسایت Polygon اطلاعات تاز‌ه‌ای درباره مکانیزم‌های بازی در اختیار مخاطبان گذاشت. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

اخیرا استودیو فرام ساتور، سازنده عنوان Elden Ring این امکان را برای برخی رسانه‌های و افراد مستقل فراهم کرده تا به تجربه بخش‌هایی از بازی بپردازند و بازخوردهای خود را با تیم سازنده و همچنین مخاطبان بازی به اشتراک گذارند. آقای جف کیلی (Geoff Keighly)، میزبان رویداد گیمزکام ۲۰۲۱ اخیرا در اکانت توئیتر خود اقدام به انتشار چند اسکرین شات از بازی ‌کرده‌است. وی همچنین تایید کرد روند ساخت بازی مطابق برنامه ریزی‌ها پیش می‌رود و بازی در زمان اعلام شده روانه بازار خواهد شد.

در کنار انتشار تصاویر جدید بازی Elden Ring وبسایت Polygon نیز اطلاعات جدیدی درباره مکانیزم‌‎های بازی و همچنین جهان آن با مخاطبان به اشترامک گذاشته‌است. سازندگان پیشتر اعلام کرده بوند برای اولین قصد دارند یک مپ راهنما برای جهان خود در اختیار محاطبان قرار دهند و پولیگان تایید کرد امکان قرار دادن نشانگر در نقاط مختلف مپ برای بازیکن وجود دارد. در حین سفر و اکتشاف در جهان بازی امکان دارد به یک دانجن یا قلعه متروکه بر بخورید. جهان بازی خطرهای بسیاری در دل خود جای داده و امکان حمله ناگهان یک اژدها قدرتمند نیز وجود دارد. محیط‌های بازی از تنوع خوبی برخوردارند و از مرداب‌های مه گرفته تا شهرهای پر جمعیت و جنگل‌ها و دشت‌ها در بازی دیده می‌شود.

خطرهای بازی نیز طیف متنوعی دارند. از شوالیه‌های دیگر گرفته تا موجودات چند دست. به گفته پولیگان یکی از خاص‌ـرین دشمنان بازی یک شاهین عظیم الجثه است که با شمشیر حمله می‌کند، می‌تواند بازیکن را نوک بزند یا حتی مواد منفجره به سمت او پرتاب کند. امکان احضار کمک چه به صورت AI و چه به صورت یک بازیکن دیگر وجود دارد. حتی می‌توان برخی دشمنان بازی را که پیشتر شکست داده‌اید، به کمک فرا بخوانید.

پلتفرمینگ ظاهرا نقش مهمی در گیم‌پلی بازی دارد و از بازی Sekiro: Shadows Die Twice بیشتر در بازی استفاده شده‌است. زمانی که به قلعه Stormwind می‌رسید امکان پیشروی از دروازه اصلی و مواجه با موج دشمنان یا عبور از مسیر فرعی با پریدن و مخفی کاری وجود دارد. با مخفی کاری می‌توان دشمنان را غافلگیر کرد یا حتی مخفیانه از کنار آن‌ها عبور کرد.

در ادامه می‌توانید اسکرین‌ شات‌های جدید Elden Ring را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: