تریلر داستانی بازی Lost Judgment

تماشا کنید: تریلر داستانی بازی Lost Judgment خبر از حوادث ناگوار در بازی ‌می‌دهد

توسط محسن شجاعی در ۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۴

روز گذشته استودیو Ryu Ga Gotoku و شرکت سگا جدیدترین تریلر داستانی بازی Lost Judgment را منتشر کردند. در این تریلر کارآگاه Takayuki Yagami را می‌بینیم که مشغول تحقیقات روی پروند قتل صورت گرفته در منطقه Isezaki Ijincho است. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

روز گذشته شرکت سگا، ناشر Lost Judgment تریلر جدیدی از بخش داستانی این عنوان منتشر کرد. در این تریلر جزئیات جدیدی که درباره رویدادها و موانعی که کارآگاه Takayuki Yagami با آن مواجه می‌شود، در اختیار مخاطبان قرار داده‌ شده‌است. چندی پیش تیم ترجمه بازی در آمریکا، آقای Scott Strichart به مخاطبان درباره تم سنگین و تیره بازی هشدار داده بود و ظاهرا این تریلر نیز گفته‌های ایشان را تایید می‌کند.

ماجراهای این تریلر داستانی بازی Lost Judgment از جایی آغاز می‌شود که افسر Akihiro Ehara در یک جلسه دادگاه مربوط یک پرونده آزار جنسی حاضر می‌شود و در اظهارات خود به یک جسد که در منطقه Isezaki Ijincho یافته شده، اشاره می‌کند و حال این وظیفه کارآگاه Takayuki Yagami تا با جمع آوری شواهد و مدارک، پرده از راز این ماجرا بردارد. پیگیری این پرونده کارآگاه Takayuki Yagami را به یک دبیرستان می‌کشاند. وی باید با دشمنانی مقابله کند که پشت پرده و به صورت نامحسوس فعالیت می‌کنند.

بازی Lost Judgment روز شنبه سوم مهر ماه (۲۴ام سپتامبر ۲۰۲۱) برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ منتشر می‌شود.

در پایان شما را به تماشای این تریلر داستانی جدید دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: