تریلر گیم پلی بازی eFootball

تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball منتشر شد

توسط محسن شجاعی در ۶ شهریور ۱۴۰۰ , ۱۷:۱۵

همانطور که شرکت کونامی پیشتر وعده داده بود روند اشتراک گذاری بازی ای فوتبال شروع شده و روز گذشته اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball منتشر شد. در کنار این تریلر roadmap برنامه‌های آینده سازندگان برای بازی نیز مشخص شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.

پس از تصمیم سرنوشت سازی که شرکت کونامی درباره آینده مجموعه شبیه ساز فوتبال خود، PES گرفت. واکنش‌ها و بازخوردها در قبال این تصمیم از سوی مخاطبان متفاوت بود. برخی معتقدند این تغییر سبب می‌شود رسم عرضه اینگونه بازی به صورت سالانه و با تغییرات اندک شکسته شود و سازندگان فرصت کافی برای اعمال تغییرات و بهبودهای کلیدی را داشته باشند. از سوی دیگر برخی معتقدند لایو سرویس شدن بازی ممکن است سبب شود اصل مهارت برای پیروزی در بازی‌ها حذف شود و مجموعه به سمت Pay 2 Win شدن حرکت کند. در هر حال قرار است این بازی اواخر امسال منتشر شود و کونامی روند انتشار اطلاعات و جزئیات درباره بازی را آغاز کرده‌است.

اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball نسبتا طولانی است و درباره مواردی همچون سیستم کنترل توپ، سیستم جدید زاویه دوربین، نبرهای فیزیکی طبیعی‌تر و … می‌شود. در کنار انتشار این تریلر، کونامی یک roadmap نیز درباره محتواهای که در طول سال برای بازی منتشر شود نیز در اختیار کاربران قرار داده‌است.

سازندگان اعلام کردند نسخه‌ای که قرار است در پاییز منتشر شود بیشتر شبیه به یک دمو است و طی ماه‌های آتی محتواهای بازی تکمیل می‌شود و در نتیجه از طرفداران قصد سطح انتظارات خود را پایین نگه دارند.

در پایان شما را به تماشای تریلر گیم‌پلی بازی دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “تماشا کنید: اولین تریلر گیم پلی بازی eFootball منتشر شد”

  1. یک دوست گفت:

    سلام وخسته نباشید این ویدیو برا FIFA هستش.

    ۰ ۰